Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
11.11.2019
1174
0

Вперше у Херсоні відбувся ярмарок меду від місцевих бджолярів

Вперше у Херсоні відбувся ярмарок меду від місцевих бджолярів

Медовий ярмарок у Херсоні організували вперше. Його мета – познайомити населення з місцевими бджолярами та надати їм можливість спробувати якісний сертифікований мед та усю продукцію бджільництва. Також у рамках заходу відбувся лекторій.Про це повідомляє Перший регіональний, передає ПІК.

Мед із соняшника, коріандру, акації, рапсу, гречки, липи та гірчиці – це далеко не весь перелік видів меду, який представлений на першому в Херсоні ярмарку від місцевих бджолярів. Але медовим брендом Херсонщини є мед з дніпровських плавнів. Його основний компонент – пилок водяної лілії. 

Сьогодні кілограм меду в середньому вартує 26 грн. Трохи дорожче коштує мед з акації. І на це є об’єктивна причина. Акація у цьому році квітла лише чотирі дні.

Бджолярі кажуть, продукт, який лікує майже від всіх людських хвороб, має вартувати не менше 100 гривень за кілограм. Лікувальний ефект має вся продукція бджільництва – це перга, пилок, віск, прополіс, маточне молочко та інше.

Протягом багатьох років Україна є лідером з виробництва меду і  входить у п’ятірку країн-експортерів з продукції бджільництва. Цьогорічний врожай меду оцінюють в межах 100 тон,  більшу його половину експортують у Європу, українцям залишаться лише кілька солодких тон.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину