Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
10.07.2018
1024
0

«Вожатий собаки» без пса та з амнезією: як проходило чергове засідання суду по справі Шумкова в РФ

«Вожатий собаки» без пса та з амнезією: як проходило чергове засідання суду по справі Шумкова в РФ

Деталі чергового судового засідання проти українського військовослужбовця, херсонця Олександра Шумкова, розповіла у Фейсбук керівник «Правого сектора» Херсонської області, Наталія Вотеічкіна із посиланням на тітку Олександра Людмилу Шумкову, яка щойно повернулась з РФ, передає ПІК.

4 липня на засіданні суду у Сєвську Брянської області давав свідчення вожатий собаки (посада прикордонника в РФ – ред.) Серьогін А.С. Наталія Вотеічкіна надає пряму мову Людмили Шумкової:

«Сашко начебто відмовився пред’явити багаж, але чий це багаж Серьогін не знає, розмір сумки, начебто Сашка, не пам’ятає. Спочатку сказав, що невелика, потім велика, потім, як для заняття, чомусь, боксом. В нього амнезія, нічого не пам’ятає, сказати не може, каже – все є в матеріалах справи. Постійно путався в показах. В якому автомобілі був Сашко, сказати не може. Чи водій Сашко був, чи пасажир сказати не може. Чиї були сумки в авто не знає. Авто описати не може. Не зміг сказати куди направлялося авто, з якого боку в який бік. Причому, інших осіб, які були в авто, не опитував і не доглядав. Де в момент проведення догляду авто був Сашко: в середині авто чи біля авто, що робив водій авто – сказати не може. Коли Шумкова повели до службового приміщення на пункті пропуску, не пам’ятає, куди ділося авто: чи залишилося на місці, чи поїхало далі. Куди поділася та сумка не пам’ятає, не знає і хто її забрав сказати не може. Потім все ж таки сказав, що транспортний засіб проїхав далі на територію РФ. На уточнююче питання судді Рухмакова, скільки було осіб в авто, сказати не зміг, він і це не пам’ятає».

Читайте також:Бранцю Кремля Олександру Шумкову не дозволяють побачення з рідними.

Наталія Вотеічкіна також зазначає, що ще один свідок у праві – дізнавач ФСБ по Брянській області Габдрахімов Р.М. Він не пам’ятає, хто давав доручення допитувати Шумкова і не згадав, у якому статусі був Шумков.

«Також не згадав, в якому статусі на момент допиту був Олександр Шумков, в чому був одягнений – не пам’ятає, чи був у наручниках – не пам’ятає, чи просив пити, їсти – не пам’ятає. Тут окремо наголошу: ДЕКІЛЬКА ДІБ У СЕРПНІ 2017 РОКУ ОЛЕКСАНДРА ШУМКОВА БЕЗПЕРЕРВНО ДОПИТУВАЛИ, НЕ ДАВАЛИ ЇСТИ, ПИТИ, СПАТИ, СПРАВЛЯТИ ПРОСТІ ФІЗІОЛОГІЧНІ ПОТРЕБИ!», – зазначає Наталія Вотеічкіна.

Читайте також:«Поймать любого русского и повесить на ветке»: стали відомі подробиці справи по Шумкову в РФ.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину