Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
19.09.2017
568
0

Воробйов: через рік-півтора енергопостачання зупиниться

Воробйов: напрацьовуємо Дорожню карту по енергопостачанню Генічеського району

У  Генічеському районі напрацьовують нову Дорожню карту по забезпеченню енергопостачання  району, зокрема Арабатської Стрілки.

Про це розповів херсонським журналістам на прес-конференції у рамках прес-туру у район голова РДА Олександр Воробйов, передає ПІК.

Читайте також: Олександр Воробйов визначив для себе три завдання

«Не став очікувати від держави, хоча намагався почути про реприватизацію колишніх державних, на мій погляд стратегічних підприємств, якщо так – я почав інший рух.  Я поїхав до Сафронова,  керівника Херсонобленерго (голова правління ПАТ „ЕК” Херсонобленерго” Ігор Сафронов – ред.) –і вдячний що він прислухався і ми напрацьовуємо уже сьогодні нову дорожню карту по забезпеченню енергопостачання Генічеського району», - розповів Воробйов.

«Ми, я сподіваюсь, переходимо на новий клас напруги – 20 кіловольт – у Генічеському районі. Реконструкція підстанції міста на 154 кіловольти – зараз у нас 35, всього 35. Перейдемо, сподіваюсь, на 154. Лінії були реконструйовані з 10 кіловольт на 20, я вам вже сказав», - відзначив голова РДА.

Читайте також: Арабатська Стрілка потерпає через відключення енергопостачання 

«Почали ми з ними роботу в липні місяці,  на сьогодні вдалося – НКРЕ узгодив проект і надав можливість обленерго зробити ТЕО (технічне обґрунтування) щодо от такого нового класу напруги», - каже Воробйов.

Він відзначив, що на такий проект необхідні значні кошти, проте іншого виходу немає.

Він нагадав про  відключення цьогорічні – відновити енергопостачання вдавалося, але це тимчасово і без реконструкції ситуація  погіршиться.

«Знайдемо кошти, бо через рік-півтора, кажу вам це офіційно, виходячи з результатів нарад з Херсонобленерго, енергопостачання зупиниться на територію Генічеського району», - каже голова РДА.

Читайте також: Голова Генічеської РДА закликав до спокою

За його словами, у нього вже була розмова з Президентом України з цього питання. «У нас уже була розмова з Петром Олексійовичем, він сказав, дайте більш детальну інформацію саме для того, щоб надати відповідні вказівки Кабміну», - відзначив Воробйов.

«Україна повинна почати свій розвиток у такі важкі часи саме з віддалених територій – з Херсонщини, з Маріуполя, з Луганщини. Тому я буду наполягати, щоб допомога відбулася саме для Херсонобленерго», - каже Воробйов. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину