Pik
Сьогодні, 15 Вересня 2019
03.06.2016
296
0

Волонтерська допомога з Англії дійшла до херсонських дітей

Волонтерська допомога з Англії дійшла до херсонських дітей

До дня захисту дітей малечі влаштовують свято, дарують подарунки. Та є дітки, які потребують особливої уваги і піклування.

Херсонка Оксана Шаповалова, яка нині проживає в Великобританії, разом з друзями зібрала до дня захисту дітей допомогу для немовлят з Центру матері і дитини. Речі передав адресатам Фонд "Захист".

В цьому Центрі отримали притулок жінки, які опинилися в непростих ситуаціях. Наприклад, неповнолітні породілля, дівчата, яких з новонародженими не прийняли у родинному колі, жінки, які потрапили у ситуацію, коли з дитиною нема куди подітися.

Також є у будинку й жінки-переселенці, які приїхали народжувати дитинку до нас. Наразі у цьому домі-рятівникові знаходиться 10 мам з немовлятами.  Їм все ще дуже потрібна дитяча косметика, памперси, пральні засоби, засоби гігієни для мам, елементарні медикаменти та витратні матеріали.

"Ми були шоковані, коли дізналися, що на рік на медикаменти для них з бюджету виділено на всіх 700 гривень!!",-  пише у фейсбук Захист.

Допомогли й обласному Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Тут знаходяться діти віком від 3 до 18 років, які залишилися без батьківської опіки.

Ініціативу допомогти вихованцям Центру виявив ТМ "АНСЕРГЛОБ". Як з'ясувалося діткам не було в що переодягнутися, не було літнього взуття.

Для вихованців зібрали одяг, придбали нижню білизну, а Фонд "Захист" закупив 50 пар літнього взуття. Додали до зібраної допомоги великий пакет одягу, який отримали в посилці з Англії від херсонки Оксани Шаповалової та її друзів.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину