Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
31.05.2016
176
0

Волонтери,учасники АТО стали почесними гостями херсонських шкільних лінійок

Волонтери,учасники АТО стали почесними гостями херсонських шкільних лінійок

Зі святом останнього дзвоника херсонських школярів вітали почесні гості - учасники АТО, волонтери. Вони для молоді приклад патріотизму, відданості, мужності.

Завітала, 27 травня, на свято останнього дзвоника з подарунками для учнів 20 гімназії відомий волонтер Наталія Бреус.

«Вже стало доброю традицією для мене відвідувати школи міста, які протягом усього року допомагали нашим бійцям на передовій. Останній дзвінок - яскраве і незабутнє свято. Гімназія № 20 для мене не тільки рідна сім'я (я закінчувала цю школу), а й приклад високої патріотичної роботи.

Нагородивши гімназистів школи почесними медалями, вручивши грамоту від морських піхотинців 36-ї бригади, вручивши прапор від 57-ї бригади, я не могла стримати сліз .... Ось так зі сльозами на очах і вимовила свою подячну промову, подякувавши від імені наших солдатів і дітей, і батьків, і вчителів», - ділиться своїми емоціям на сторінці в фейсбук волонтер.

Вітали учнів, вчителів, батьків 41 школи зі святом учасники АТО Андрій Марчук, Євген Кохановський та координатор Центру допомоги учасникам АТО Наталія Возаловська. Вони подарували школі прапор з підписами бійців, який стане першим експонатом майбутнього музею.

«Було дуже гарно, тепло і урочисто. Але найбільше мене вразило те, як всі школярі і вчителі голосно і гордо співали гімн України. Діти і вчителі тримали руки на серці. Це було дуже хвилююче», - пише у фейсбук Наталія Возаловська.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину