Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
25.06.2019
1642
0

Володимир Сальдо не йде на вибори: завадила "домініканська історія"

Володимир Сальдо не йде на вибори: завадила "домініканська історія"

Володимиру Сальдо відмовили реєстрації в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 182 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, пише МОСТ.

Про це сказано у рышенні ЦВК, опублікованому на сайті.

Причина відмови -  Володимир Сальдо не проживав в Україні 5 років поспіль, як того вимагає Закон про вибори.

"За інформацією щодо перетинання державного кордону України, наданою Державною прикордонною службою України, Сальдо В.В. 10 червня 2016 року виїхав за межі України, а згідно з копією протоколу про адміністративне правопорушення від 16 грудня 2016 року № 106502 в'їхав на її територію 16 грудня 2016 року. Тобто разовий виїзд за кордон у період з 21 липня 2016 року до 21 липня 2017 року перевищував 90 днів. При цьому документів, які б підтверджували виїзд зазначеної особи за кордон не у приватних справах, до Центральної виборчої комісії не надходило. Отже, Сальдо В.В. не дотримано вимоги Конституції України та Закону щодо проживання в Україні протягом останніх п'яти років на день проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року", - сказано на сайті ЦВК.

Мова йде про  "домініканську історію", яка і завадила політичним амбіціям екс-мера Херсона.

В червні 2016 року Сальдо виїхав до Домінікани, де за його словами, його захопили і тримали заручником, вимагаючи гроші та майно. За іншою версією, Сальдо сам захопив у полон Дениса Пащенка. До речі, саме за утримання Пащенка, Сальдо отримав строк у Домінікані. Країну він покинув.

В 2018 році вбили Ігоря Пащенко у дворі біля будинку, а в 2019 році затримано Дениса Пащенка. Хоча, щодо останього так і не розпочали екстрадиційних процедур.

Сальдо хотів йти в нардепи від партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА "ЗА ЖИТТЯ". 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину