Pik
Сьогодні, 11 Грудня 2018
14.11.2017
332
0

Volkswagen Центр Херсон заклав парк у Чорнобаївці

Volkswagen Центр Херсон заклав парк у Чорнобаївці

Кредо нашої компанії - не тільки якісні автомобілі та першокласний сервіс, а й підтримка сімейних цінностей. Сучасні ритми життя роблять багатьох людей зайнятими, обмежуючи їх спілкування з родиною та навколишнім середовищем. Саме тому наш автоцентр вирішив з нагоди 235-ти річчя с. Чорнобаївки, започаткувати великий зелений парк, в якому зможуть проводити час мешканці. Volkswagen Центр Херсон подарував 235 дерев калини та ясеню, як символ квітучої України, одне дерево - символізує кожен рік. 

Саженці дерев спеціально підібрані та вирощені у садовому розпліднику до цього свята.

Сьогодні спільними зусиллями працівники нашого центру та мешканці села Чорнобаївка посадили майбутній парк, який не тільки покращить навколишнє середовище, а й створить місце, де можна буде проводити час з усією родиною.

Навіть маленькі мешканці  селища не залишились осторонь та допомагали у посадці дерев.

Покладено новий початок для майбутньої історії. Сподіваємось, що парк започаткований нами, буде квітнути та збільшуватись з кожним роком. Volkswagen Центр Херсон з радістю підтримує та започатковує нові проекти, які пов’язані з навколишнім середовищем, родинними цінностями  та процвітанням нашої Херсонщини», - наголосив генеральний директор холдингу «Автопланета» Дмитро Іванов.

Подяку за таку не байдужість висловив голова сільської ради Дудар І.М, та запропонував приходити та піклуватися про «нових підшефних». -  «Ми дуже вдячні керівництву холдингу за щорічну підтримку. Нам дуже приємна небайдужість та турбота місцевих депутатів та підприємців, які  приймають активну участь у розвитку та становленні нашого краю».

Кожен рік Volkswagen Центр Херсон робить значний внесок у розвиток та процвітання м. Херсона та прилеглої території.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину