Сьогодні, 23 Листопада 2017
14.11.2017
277
0

Volkswagen Центр Херсон заклав парк у Чорнобаївці

Кредо нашої компанії - не тільки якісні автомобілі, а й підтримка сімейних цінностей.

Кредо нашої компанії - не тільки якісні автомобілі та першокласний сервіс, а й підтримка сімейних цінностей. Сучасні ритми життя роблять багатьох людей зайнятими, обмежуючи їх спілкування з родиною та навколишнім середовищем. Саме тому наш автоцентр вирішив з нагоди 235-ти річчя с. Чорнобаївки, започаткувати великий зелений парк, в якому зможуть проводити час мешканці. Volkswagen Центр Херсон подарував 235 дерев калини та ясеню, як символ квітучої України, одне дерево - символізує кожен рік. 

Саженці дерев спеціально підібрані та вирощені у садовому розпліднику до цього свята.

Сьогодні спільними зусиллями працівники нашого центру та мешканці села Чорнобаївка посадили майбутній парк, який не тільки покращить навколишнє середовище, а й створить місце, де можна буде проводити час з усією родиною.

Навіть маленькі мешканці  селища не залишились осторонь та допомагали у посадці дерев.

Покладено новий початок для майбутньої історії. Сподіваємось, що парк започаткований нами, буде квітнути та збільшуватись з кожним роком. Volkswagen Центр Херсон з радістю підтримує та започатковує нові проекти, які пов’язані з навколишнім середовищем, родинними цінностями  та процвітанням нашої Херсонщини», - наголосив генеральний директор холдингу «Автопланета» Дмитро Іванов.

Подяку за таку не байдужість висловив голова сільської ради Дудар І.М, та запропонував приходити та піклуватися про «нових підшефних». -  «Ми дуже вдячні керівництву холдингу за щорічну підтримку. Нам дуже приємна небайдужість та турбота місцевих депутатів та підприємців, які  приймають активну участь у розвитку та становленні нашого краю».

Кожен рік Volkswagen Центр Херсон робить значний внесок у розвиток та процвітання м. Херсона та прилеглої території.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1141
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1027
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину