Pik
Сьогодні, 27 Вересня 2020
27.11.2018
1122
0

Воєнний стан: діти на Херсонщині без новорічних свят не залишаться

Воєнний стан: діти на Херсонщині без новорічних свят не залишаться

Введення воєнного стану на Херсонщині не вплине на підготовку до новорічних та різдвяних свят, які так чекає малеча,  працює наразі у штатному режимі і театр Куліша, передає ПІК.

Як написала  у Фейсбук Світлана Думинська, директор Департаменту культури, туризму та курортів ОДА: «Воєнний стан ввели у 10-ти областях України. В переліку, звісно Херсонщина. Нам своє робити. Спокійно, виважено і патріотично…Культурі - готуватися до Різдвяно-новорічних свят. Збираймо помічників Святого Миколая! Готуймо Різдвяні концерти, виставки, майстер-класи. Читаймо нові книжки! Відвідуємо музеї і театри...». 

«Наші діти мають право бути щасливими! Загадувати бажання і отримувати подарунки», - написала Думинська.

Херсонський театр імені Миколи Куліша на своїй сторінці у Фейсбук також повідомив: незважаючи на воєнний стан театр працюватиме у штатному режимі, усі вистави відбуватимуться згідно з репертуаром. Триває і підготовка до новорічних та Різдвяних свят, тут чекають найменших глядачів.

«Без паніки – Херсонщина під захистом культури!

Не зважаючи на те, що з 28 листопада в 10 областях України буде тимчасово введено воєнний стан, в тому числі і в Херсонській області, наш театр працюватиме в штатному режимі. Усі вистави відбуватимуться згідно з репертуаром.

Шановні глядачі, радо чекаємо Вас у театрі. Підготовка до Новорічних і Різдвяних свят триває. Святий Миколай і Дід Мороз обов’язково привітають найменших глядачів, і ми зустрінемо Новий рік з миром у серці.

Любимо свою батьківщину і будемо разом сіяти добро і мир на нашій землі», - йдеться у повідомленні.

Фото з вистави "Ніч проти Різдва".

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину