Pik
Сьогодні, 27 Вересня 2020
28.11.2018
579
0

Воєнний стан: чи відбудуться у грудні вибори в ОТГ на Херсонщині

Воєнний стан: чи відбудуться у грудні вибори в ОТГ на Херсонщині
Судячи з усього, у грудні  вибори у двох громадах на Херсонщині, де з 28 листопада запроваджений воєнний стан на 30 днів, можуть відбутися. 
Президент України Петро Порошенко планує на наступне пленарне засідання Верховної Ради України внести законопроект, який дозволить провести в рамках воєнного стану вибори в об'єднаних територіальних громадах.

Про це він сказав у вівторок в інтерв'ю українським телеканалам, про це повідомляє Укрінформ, передає ПІК.

"Була розмова про те, що наявність воєнного стану може перешкодити і перешкоджає проведенню виборів в об'єднаних територіальних громадах. І закон чітко це визначає, що під час воєнного стану не можуть проводитись вибори. Я хочу наголосити, що зроблю все від мене залежне, - бо від загрози російської агресії демократія у нас на сьогодні не порушена і ніякої військової влади в нас немає, - для того, щоб на наступне пленарне засідання Верховної Ради підготувати відповідні законодавчі ініціативи, які будуть мати обмежений термін дії - до кінця поточного року, але які б дозволили провести вибори в ОТГ", - наголосив Президент.

 Нагадаємо, раніше  Ольга Айвазовська (громадянська мережа «Опора») у Фейсбук  написала про те, що вибори до ОТГ, призначені на 23 грудня в областях, де застосовуватиметься правовий режим воєнного стану, відбутись не зможуть. 

 Як раніше передавав ПІК, 23 грудня поточного року мали відбутися  перші місцеві вибори двох громадах - Милівській та Шляхівській Бериславського району. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину