Pik
Сьогодні, 26 Февраля 2020
21.03.2019
336
0

Воду у «Корабелі» дезінфіковано без хлору

Воду у «Корабелі» дезінфіковано без хлору

19-20 березня 2019 року, з метою забезпечення населення питною водою, яка відповідає вимогам ДСанПiН 2.2.4-171-10 за бактеріологічними показниками, запобігання поширенню в весняно-літній період інфекційних захворювань через питну, фахівцями Херсонського Водоканалу виконані дезінфекція та промивання водопровідних мереж Старого Карантинного острова. Про це повідомляється на сайті Херсонського водоканалу.

Дезінфекція  водопровідних мереж Карантинного острова виконана  фахівцями бригади водопостачання ВКГ “Корабел” з використанням гіпохлориту натрію, який застосовується в технології дезінфекції водопровідних мереж  нашого міста  замість  небезпечного  хлору.

Після зупинки артезіанських свердловин «Нафтогавань» та «Марії Фортус», за допомоги спеціальних дозаторних насосів датської фірми Grundfos дезінфікант був поданий у мережу, де відбулась експозиція реагенту в трубах протягом 6 годин.

Після промивання мереж чистою водою залишкова доза реагенту не перевищує допустимих значень, що дозволяє використовувати воду для питних та господарсько-побутових потреб.

Бактеріологічний контроль якості води виконувався  акредитованою хіміко-бактеріологічною лабораторією питної води МКП «ВУВКГ м.Херсона».

 

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину