Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2019
17.09.2016
144
0

Водоканалом освоєна найсучасніша техніка для дорожнього ремонту

Водоканалом освоєна найсучасніша техніка для дорожнього ремонту

У вересні 2016 року на вул.Старообрядницькій(Комсомольська), вул.Преображенській(Декабристів), вул.Робочій та вул.Полякова мешканці Херсона мали можливість спостерігати роботу унікальної техніки, яка придбана для міста за кошти міського бюджету та успішно експлуатується фахівцями Херсонського Водоканалу. Рециклер RCA-1200 польської фірми «ROLLEX» переробляє старий асфальт в асфальтобетонну суміш для повторного використання. Шматки асфальтного брухту перемішуються з бітумом, щебенем і піском (для підвищення якості) прямо всередині машини. Виробнича потужність даного механізму - до 1,2 тони гарячого асфальту за годину роботи. Таким чином, Херсон став одним з шести міст України, на вулицях яких використовується сучасна техніка такого рівню.
Порушені при проведенні ремонтних робіт на мережах водопостачання та водовідведення асфальтові покриття потребують своєчасного та якісного відновлення. Сторонніми спеціалізованими організаціями, з якими Водоканал уклав договори, асфальтуються розриття на вулицях, площах, але маленькі ділянки у дворах, проїздах залишаються відкритими у зв'язку з їх важкодоступністю для доріжно-ремонтної техніки. Саме для відновлення асфальту на таких «клаптиках» оптимально підходить новий рециклер. В комплекті до нього придбано дорожній каток JCB VMT160-80 вагою 1,5 тони, який завдяки компактній конструкції застосовується на різних майданчиках, включаючи двори, під'їзні дороги, вулиці житлових районів, місця паркування та ін. Додаткова функція - вібрація - дозволяє краще утрамбовувати асфальт, що значно покращує якість ущільнення. Також придбано швонарізувач NTQ18A для розпилу асфальту та газовий пальник, яким розігрівають краї траншеї для якісного зв'язку з відновленим асфальтом з рециклеру.
15 вересня 2016 року з робочим візитом Водоканал відвідали міський голова Володимир Миколаєнко, його перший заступник - Ігор Козаков та голови Суворовської, Корабельної та Дніпровської районних у місті Херсоні рад: Андрій Задніпряний, Наталя Чорненька, Владислав Кондратов. Шановним гостям була надана інформація щодо технічних можливостей придбаного обладнання, технології його роботи та особливостей обслуговування. Керівники високо оцінили переваги нової техніки, завдяки яким ліквідація наслідків ремонтних робіт на мережах буде відбуватись швидше та якісніше.
Для довідки. Раніше демонтований асфальт вивозили на звалище, замість нього завозили щебінь та бітумні маси для нового асфальту. Втрачалися кошти та час. А ще й скарги від власників транспортних засобів та мешканців дворів, яким ями на дорозі створювали незручності у пересуванні. Відтепер Водоканал має власний рециклер, що прискорить роботи з усування наслідків ремонтних робіт, значно знизить собівартість відновленого асфальтобетону та зніме соціальну напругу.
Два досвідчених водії пройшли спеціальне навчання і з задоволенням керують "міні-заводом". Спеціальна бригада виконує підготовчі роботи: готує місце розриття, надаючи йому акуратну правильну форму, видаляє з нього залишки старого асфальту, здійснює розігрів по периметру та заповнює виїмку гарячим асфальтом з рециклеру. Компактний каток завершує справу - ретельно утрамбовує нову ділянку.

Від імені мешканців міста Водоканал дякує міському голові та депутатському корпусу Херсонської міської ради за вирішення важливого питання виділення коштів на придбання необхідної для міста техніки.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину