Pik
Сьогодні, 17 Січня 2021
20.03.2020
826
0

Водоканал оновлює обладнання на міських очисних спорудах каналізації

Водоканал оновлює обладнання на міських очисних спорудах каналізації

У лютому 2020 року ремонтний персонал міських очисних споруд каналізації розпочав капітальний ремонт  одного з складових елементів міських очисних споруд – первинного радіального  відстійника №3  діаметром 20 м.

В процесі тривалої експлуатації  під впливом температурних коливань,  атмосферних опадів, газової корозії, абразивного зносу та інших негативних факторів відстійник  почав руйнуватися, що  призводило  до зниження  якості механічного очищення стічних вод.

Фахівцями міських очисних споруд Водоканалу за кошти інвестиційної складової тарифу виконується  ремонт металоконструкцій відстійника, замінено 75 м відвідного трубопроводу  Ø1000 мм на залізобетонний, виконана гідроізоляція стиків.  Також тривають ремонтні роботи на насосній станції активного мулу.

«Роботи з реконструкції та модернізації очисних споруд тривають завжди. Постійно з'являються нові технології і методи.  Ми намагаємось, у межах фінансових можливостей, крокувати у ногу з часом.  Своєчасне та якісне очищення стоків запобігає непоправному забрудненню водойм і грунту, зберігає  екосистему», - зазначив начальник міських очисних споруд каналізації м.Херсона Віктор БОЙЧЕНКО.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину