Pik
Сьогодні, 18 серпень 2019
22.04.2014
151
0

Вниманию рыболовов любителей!

Вниманию рыболовов любителей!

Згідно з розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації від 13.03.2014 № 138, наказу Держрибагентства України від 14.03.2014 № 106 та наказу Херсонрибоохорони від 16.03.2014 № 31 «Про встановлення весняно - літньої заборони на здійснення любительського і спортивного рибальства в рибогосподарських водних об'єктах в зоні контролю Херсонрибоохорони у 2014 році». Встановити терміни заборони у р. Дніпро - від місця впадання у Дніпровський лиман до 10 кілометрового забороненого простору Каховської ГЕС з притокою Інгулець від гирла до с. Велика Олександрівка, включаючи придаткову систему цих річок - з 10 квітня по 15 червня 2014 року.
У період заборони на здійснення любительського рибальства в даний термін, дозволити проводити любительський лов риби безоплатно однією поплавковою вудкою з одним гачком з берега при нормі вилову 3 кг за світловий день (розмір вилученої риби повинен відповідати вимогам «Правил любительського і спортивного рибальства») на наступних ділянках:
- в м.Херсоні - з набережної по проспекту Ушакова, біля парку Слави, а також по р. Вірьовчина від будинку - інтернату для людей похилого віку до виходу в озеро Безмен;
- р. Камяниха - в межах с.Корсунка;
- ІІ уступ - в районі с. Дніпряни;
- в містах Нова Каховка, Гола Пристань, Цюрупинск - в районі міської пристані;
- в смт Білозерка - в районі пляжу озера Біле;
- на р. Інгулець в межах населених пунктів: с.Дарївка, с.Федорівка, с.Інгулець, с.Тельмана, с.Ульяновка, с.Олександровка, с.Микільське, с.Садове.
Також заборонити пересування всіх плавзасобів на ділянках оголошених нерестовищами крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.
Тож шановні рибалки не порушуйте щоб ваші гаманці були цілі.
У разі, якщо Ви стали свідком протиправних дій, що суперечать вимогам природоохоронного законодавства або володієте достовірною інформацію про такі дії, просимо невідкладно повідомляти про це за номерами +380993907802 або телефонувати на Гарячу лінію Херсонрибоохорони +380500123573

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину