Pik
Сьогодні, 30 Ноября 2020
21.06.2019
1211
0

На Арабатській стрілці встановлять знаки, що вказують, де знаходяться медичні установи

Влітку медики в курортному Генічеському районі працюють в посиленому режимі

У літній період медичні установи в курортній зоні Генічеського району перейшли на посилений режим роботи. Про це розповів головний лікар Генічеського центру первинної медико-санітарної допомоги Леонід Торубар під час онлайн-конференції 19 червня, повідомляє медіа-центр IPC-Генічеськ.

«Зараз в нашому районі головне завдання – це провести курортний сезон, нормально організувати медичне обслуговування і свого населення і тому, хто прибуває. Зараз все на це спрямовано, ми змінюємо режим роботи своїх установ”, – зазначив головний лікар.

Торубар уточнив, що до курортної зони відносяться чотири медичні установи: сімейні амбулаторії міста Генічеська, села Стрілкове і села Щасливцеве, фельдшерський пункт в селі Генгорка. Влітку в селі Щасливцеве амбулаторії працюватимуть до 20.00, а міська сімейна амбулаторія в Генічеську працюватиме щодня – без вихідних і без перерв.

Медичні установи на 100% укомплектовані кадрами, є медикаменти для невідкладної допомоги, є автомобілі, є бензин, маємо можливість приймати людей”, – додав керівник центру ПМСД.

Крім того, за його словами, на Арабатській стрілці були встановлені знаки, що вказують, де знаходяться медичні установи.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину