Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2020
04.04.2019
430
0

На нових парковках потрібні бути зарядні пристрої для електромобілів

Власники парковок мають облаштувати місця для електрозарядок автомобілів

З липня 2019 року на нових парковках обов’язково проектуватимуть мінімум 5% машино-місць з електрозарядками, повідомляє Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Зміни опубліковані 29 березня в Інформаційному бюлетені Міністерства і вступають в дію з 1 липня цього року.

«За минулий рік у світі було куплено близько 2,1 млн нових електрокарів. Для прикладу, у Норвегії – лідері серед країн Європи, було продано 73 тисячі електромобілів, тобто кожне друге придбане авто було електричним. Думаю, що вже в найближчі 5-10 років весь світ повністю перейде на електрокари. Так, це не відбудеться одномоментно, тому потрібно готуватися до цього вже зараз. У нових змінах до ДБН щодо автостоянок ми передбачили обов’язково влаштовувати на парковках, що проектуються, мінімум 5% машино-місць із зарядками для електромобілів», – зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Згідно зі змінами до ДБН, не менше ніж 5% машино-місць від загальної кількості у гаражах та автостоянках необхідно виділяти для облаштування зарядними пристроями для паркування транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами (одним чи декількома).

Лев Парцхаладзе підкреслив, що цей процент планується поступово збільшувати, щоб до 2030 року усі 100% машино-місць на стоянках в Україні вже були оснащені електрозарядками. 

Нагадаємо, станом на 1 березня на Херсонщині зареєстровано 208 електромобілів та гібридів

 

Фото з сайту https://stroom.ua

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину