Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
16.12.2019
580
0

Влада готує пропозиції щодо розвитку біосферного заповідника «Асканія-Нова»

Влада готує пропозиції щодо розвитку біосферного заповідника «Асканія-Нова»

Про це за результатами поїздки до заповідника повідомив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв на своїй сторінці в Facebook, пише Укрінформ.

«Визначено ідеї, які дадуть змогу збільшити різноманіття тварин, а також залучити в рази більше туристів (у минулому році заповідник прийняв 72 тисячі туристів, а в цьому році – вже 83 тисячі) з інших регіонів України та країн світу», – зазначив Гусєв.

Окрім цього, в межах поїздки голова ОДА та секретар Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олександр Фельдман обговорили шляхи розвитку цього заповідного об’єкта, зокрема через удосконалення законодавства та залучення меценатів і міжнародних партнерів.

За словами Гусєва, до кінця року планується презентувати напрацьовані пропозиції керівництву країни.

Як раніше повідомляв Укрінформ, на Херсонщині серед заповідників та нацпарків туристи найбільше у 2019 році відвідували біосферний заповідник «Асканія-Нова».

Біосферний заповідник «Асканія-Нова» ім. Ф. Е. Фальц-Фейна – науково-дослідна установа в системі Національної академії аграрних наук України, державний заповідник, заснований в 1898 році Фрідріхом Фальц-Фейном. Розташований біля смт Асканія-Нова Чаплинського району Херсонської області.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину