Pik
Сьогодні, 15 Октября 2019
28.07.2019
693
0

Визначились володарі перших місць «Чорноморських Ігор 2019»

Визначились володарі перших місць «Чорноморських Ігор 2019»

27 липня на фестивальну сцену виходили не лише фіналісти конкурсу, а й гості, серед яких: TARABAROVA, Віталій Козловський, Оля Цибульська, MÉLOVIN, Michelle Andrade, MOZGI.

Виступи конкурсантів оцінювало журі фестивалю: Валентин Коваль (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), Олександр Пономарьов (Народний артист України, співак та композитор), Альона Савінова (викладач вокалу), Натела Чхартішвілі-Зацаринна (генеральний продюсер каналу М1), Олена Мозгова (продюсер), Віталій Дроздов (генеральний директор Хіт FМ), Роман Муха (продюсер каналу М2), Вадим Лисиця (композитор, музичний продюсер), Сергій Кузін (музикант, ведучий радіо Roks), а також зіркова експертка – Світлана Тарабарова. Ведучими фіналу були: Таня Лі, Нікіта Добринін та Оля Цибульська.

Вітаємо  переможців:

Категорія – Вокалістки (6-10 років)

1 місце – Ткач Анна Андріївна, Волинська обл., м. Луцьк
2 місце – Бабій Поліна Денисівна, м. Одеса 
2 місце – Мартинюк Анастасія Владиславівна, м. Київ 

Категорія – Вокалістки (11-13 років)
1 місце – Харченко Поліна Сергіївна, м. Харків 
2 місце – Кривенко Дарина Вікторівна, м. Київ
3 місце – Карімі Юлія Джавадівна, м. Київ

Категорія – Вокалістки (14-16 років)
1 місце – Жукова Софія Володимирівна, Київська обл., смт. Бородянка 
2 місце – Валуйська Аліна Олександрівна, Луганська обл., смт Станиця Луганська
3 місце – Левонова Анастасія Миколаївна, Львівська обл., м. Рава-Руська

Категорія – Вокалісти (6-11 років)
1 місце -– Галас Артур Валерійович, Львівська обл., м. Рава-Руська 
2 місце – Федченко Роман Валерійович, м. Чернігів
3 місце – Уманець Єгор Миколайович, м. Одеса

Категорія – Вокалісти (12-16 років)
1 місце – Daniel Okaro/Окаро Даніель, м. Одеса
2 місце – Свита Кирил Володимирович, Київська обл., м. Буча
3 місце – Березовський Вадим Вікторович, Хмельницька обл., м. Кам′янець-Подільський

Категорія – Групи (6-16 років)
1 місце – Гурт «РінСен», Дніпропетровська обл., м. Нікополь 
2 місце – Тріо SunShine, м. Харків
3 місце – Дует «Гламурчик», м. Івано-Франківськ

Категорія – «Народний спів» (6-16 років)
1 місце – Лень Соломія Андріївна, Львівська обл., м. Рава-Руська
1 місце -– Фурман Валерія Сергіївна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг 
2 місце – Берест Наталія Сергіївна, м. Суми

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину