Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
09.09.2019
442
0

Визначено переможця 25-го обласного фестивалю Дружин юних пожежних

Визначено переможця 25-го обласного фестивалю Дружин юних пожежних

З 5-го по 7-те вересня на чорноморському узбережжі на базі оздоровчого комплексу «Червоні вітрила. Парус» у смт. Лазурне Скадовського району відбувся 25-тий обласний фестиваль Дружин юних пожежних. У заході взяли участь 11 команд із загальноосвітніх закладів області, які стали переможцями міських та районних етапів фестивалю.

В основний конкурсний день, 6 вересня, учасники представили домашнє завдання на тему: «Кращий пожежний – це ти обережний!». Хлопці та дівчата показали гарні знання з безпеки життєдіяльності, були яскравими та гармонійними у свої виступах. І глядачі активно їх підтримували, а особливо польські пожежні, які якраз у рамках міжнародної співпраці прибули до херсонських колег, і стали почесними гостями фестивалю.

У результаті за оцінюванням журі, переможцем 25-го Обласного фестивалю Дружин юних пожежних стала команда школи № 57 м. Херсона, на 2-му місці дюпівці м. Берислава, на 3-му школярі з м. Гола Пристань.  

Також шість команд стали кращими в номінаціях: «Актуальність теми»  «Змістовність», «Виконавська майстерність», «Художній рівень постановки», «Оригінальність сценарію», «Взаємозв’язок з аудиторією».

Завдяки спонсорам фестивалю, а саме громадській організації «Добродія»,  торгово-розважальному центру «Фабрика», підприємству «Данон-Дніпро», компанії «Вінкрафт-Україна» всі діти отримали подарунки.

А організаторами фестивалю є Головне управління ДСНС області, Департамент освіти та науки облдержадміністрації, обласна організація Добровільного пожежного товариства. 

Загалом сонце, море, завзятість та гарний настрій зробили свою справу. Свято безпеки вдалося, і всі учасники отримали шквал позитиву та натхнення до подальшої участі у русі Дружин юних пожежних.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину