Pik
Сьогодні, 28 Ноября 2020
12.11.2020
257
0

Визначено переможців третього обласного конкурсу журналістських робіт

Визначено переможців третього обласного конкурсу журналістських робіт

11 листопада, у Херсонській обласній раді відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переможців третього обласного конкурсу журналістських робіт з децентралізації. До складу якої увійшли фахівці як з боку місцевого самоврядування, так і професійні журналісти.

Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської облради.

Як зазначила на початку засідання голова конкурсної комісії та ініціатор проведення конкурсу – заступниця голови Херсонської обласної ради Оксана Рукавішнікова, у цьому році робіт, поданих для участі в конкурсі, значно менше, ніж в минулому році.

«Усього 11 робіт у трьох номінаціях. На жаль, зовсім не представлена конкурсними роботами номінація «Кращий радіоматеріал», а у номінації «Краща публікація у друкованих ЗМІ» надійшло лише дві роботи з мінімальних трьох, що унеможливлює її проведення відповідно до внесених до Положення змін у минулому році», – повідомила Оксана Олександрівна та закликала членів комісії висловити свої думки з приводу цієї ситуації.

Зокрема, завідувач кафедри державного управління та місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету Іван Лопушинський відзначив достатньо високу якість та професійність друкованих публікацій. Тому було запропоновано дозволити їм брати участь в конкурсі. Однак для цього необхідно вносити зміни до самого Положення на сесії. Після довгої дискусії члени комісії вирішили послідувати правилу –  «якщо не знаєш, як вчинити, роби по закону», а в цьому випадку по затвердженому на сесії Положенню про проведення обласного конкурсу. Проте, було вирішено відзначити їх авторів почесними подяками.

Таким чином, конкурсна комісія допустила до участі у конкурсі всі роботи, подані за двома номінаціями, – «Краща онлайн-публікація» (6 робіт) та «Кращий відеоматеріал» (3 роботи).

Кожен з членів комісії мав змогу заздалегідь ознайомитися з журналістськими роботами. Оцінювання проходило традиційно: кожну конкурсну роботу кожен член комісії оцінював за чотирма критеріями (актуальність, фаховість/знання тематики, креативність, дотримання етичних норм та журналістських стандартів) від 1 до 10 балів. Бали, виставлені всіма членами комісії, підсумовувалися та виводилося середнє значення.

За результатами оцінювання у номінації  «Краща онлайн-публікація» визначено три переможці, а в номінації «Кращий відеоматеріал» – два (перше та друге місце, оскільки третя робота не набрала прохідний бал для отримання грошової премії).

Імена переможців будуть оголошені до Дня місцевого самоврядування – 7 грудня та оприлюднені на офіційному вебсайті Херсонської обласної ради та інших ЗМІ. Урочисте нагородження лауреатів обласного конкурсу журналістських робіт відбудеться на черговій сесії.

За умовами конкурсу, переможці нагороджуються дипломами та грошовими преміями у розмірі:

перша премія (І місце) – 15 000 грн.

друга премія (ІІ місце) – 10 000 грн.

третя премія (ІІІ місце) – 5 000 грн.

Фінансування нагородження переможців здійснюється в рамках програми розвитку інформаційного простору Херсонської області на 2017 − 2020 роки.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину