Pik
Сьогодні, 16 Червеня 2019
30.05.2019
109
0

Визначено переможців обласного конкурсу проектів громадських організацій

Визначено переможців обласного конкурсу проектів громадських організацій

Як інформує прес-служба Херсонської облради за результатами захисту-презентації переможцями стали шість проектів, передає ПІК.

Захист проектів громадськими організаціями відбувався у рамках обласного конкурсу, спрямованого на соціальний розвиток суспільства та підтримку молоді Херсонської області.

«У цьому році ми розширили коло учасників, які можуть надавати проекти. У результаті, маємо 18 цікавих соціальних та творчих проектів, – відзначила голова конкурсної комісії, заступник голови облради Оксана Рукавішнікова, та акцентувала увагу членів комісії на тому, що бюджет Конкурсу становить лише 255 тис. грн.

За результатами захисту-презентації переможцями стали шість проектів. Так, на першому місці ГО «Бізнес-асоціація «Ми – херсонці» з проектом «Громадський простір «Урбан Сад» – територія розвитку молоді». Його організатори передбачають створення ярмарку можливостей для молоді – навчання, робота, розвиток творчості та самоутвердження. На реалізацію цієї ідеї з обласного бюджету буде виділено 55 тис. грн.

Друге місце розділили між собою дві громадські організації: військово-патріотичний клуб «Каховка» та Херсонська обласна організація підтримки дітей із синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти» – по 50 тис. грн. Перший проект «Вахта Пам’яті – Нікопольський плацдарм» має на меті патріотичне виховання сучасної молоді та навчання дітей цінувати мир шляхом залучення їх до пошукових робіт з віднайдення останків Другої світової війни. Проект «Спортивний фестиваль «Кожен зможе» орієнтований на підтримку особливих дітей шляхом залучення їх до спортивних змагань у командах зі здоровими дітьми.

На третьому місці з фінансуванням у розмірі 40 тис. грн – проект благодійної організації «Фонд громади міста Олешки ім.Софії Фальц-Фейн» під назвою «Від юнацької творчості – до майстерності дорослих». У рамках проекту у с.Підлісне Олешківського району заплановано проведення змагань з повітряних видів спорту: повітряні змії, дрони, стрибки з парашутом тощо.

Проекти «Знання ціною у життя» та «Україна – кубок Суворовця», подані відповідно Херсонською обласною організацією товариства Червоного Хреста України та ГО «Спортивний клуб «Суворовець», профінансуються з обласного бюджету у розмірі по 30 тис. грн. кожен.

Фінансування проектів-переможців розпочнеться з червня 2019 року, згідно з планом проведення заходів.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину