Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
13.12.2019
714
0

Визначені громадські проєкти, що отримають фінансування з бюджету

Визначені громадські проєкти, що отримають фінансування з бюджету

Обласна конкурсна комісія визначила проєкти інститутів громадянського суспільства Херсонщини, які у 2020 році отримають фінансову підтримку з обласного бюджету. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

За результатами відкритого захисту конкурсних пропозицій та індивідуального оцінювання членами комісії перше місце у рейтингу посів всеукраїнський квест-фестиваль І.Ханікової «Щасливі разом».

Далі розмістилися: просвітницький проєкт «Херсонщина говорить українською» І.Ніколаєвої та Ю.Майнер і виставка та концерт-реквієм, приурочені до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту Ю.Іваненко.

Замикають рейтинг інформаційно-просвітницький проєкт «Сприяння впровадженню реформи ДІ на Херсонщині» І.Ніколаєвої та Ю.Майнер і фестиваль національних товариств «Діалог культур» А.Іваненко.

Довідково. Конкурс з визначення проєктів проводиться з метою створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства в області, забезпечення прозорості та ефективного використання коштів, які передбачаються в обласному бюджеті для фінансової підтримки інститутів громадянського суспільства.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину