Pik
Сьогодні, 21 Березня 2019
20.02.2019
224
0

Визначена дата проведення форуму «Агропорт Південь Херсон 2019»

Визначена дата проведення форуму «Агропорт Південь Херсон 2019»

Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства «Агропорт Південь Херсон 2019» відбудеться у Херсоні 18-20 липня, передає ПІК з посиланням на ОДА. 

«Агропорт Південь Херсон 2019», який відбудеться у Херсоні 18–20 липня буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем –інвестиційний потенціал Південної України, логістика сільськогосподарської продукції (в тому числі — річкове перевезення), зрошення, овочівництво, садівництво, виноробство, тепличне господарство, виробництво органічної продукції, рибальство, молочне скотарство, птахівництво, ланцюги доданої вартості (перероблення сільгосппродукції), туризм, енергоефективні технології, а також – діджиталізація сільського господарства.

До участі в Агропорті у Херсоні буде запрошено фермерів та господарів з Херсонської, Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської областей, а також с інших регіонів України.

Читайте також: На Херсонщині приготували Рекордний салат з місцевих овочів (фото)

У 2019 році особлива увага буде приділятися сталому розвитку (SDG) сільських територій, що буде охоплювати комплекс питань та проблематики: від диверсифікації економіки на рівні громад, до соціальної сфери та безпечності харчових продуктів. Також в рамках програми вже вдруге відбудеться Українське Трипілля. Формат проекту передбачає демонстраційні покази в полях Західної, Східної та Південної України. На відміну від інших міст, в Херсоні демонстраційні покази будуть проходити всі три дні роботи заходу.

Читайте також: Як АГРОПОРТ на Херсонщині побив усі рекорди

Агропорт – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. З 2018 року Міжнародний форум з розвитку фермерства Аgroport проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів Львова, Херсона та Харкова.

Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Херсонської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації та Aviabrand LLC.

Читайте також: 

На "Агропорт Південь Херсон 2018" встановили Рекорд України (фото)

У Херсоні відкрився «AGROPORT SOUTH KHERSON 2018» (фоторепортаж)

Заступник міністра АПК: "По коням, можемо стартувати"

«Агропорт Південь Херсон-2018»: перетягування комбайна та кулінарний "феєрверк"

"Агропорт Південь Херсон-2018": очікують 5 тисяч відвідувачів з 11 областей

file

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину