Pik
Сьогодні, 18 Січня 2021
Ексклюзив
04.12.2017
2511
0

Чи чекаєте ви вітальну листівку на Новий рік?

Вітальні листівки – "непотрібна опція" чи гарна традиція

Українці вже не поспішають надсилати телеграм, тому з 1 березня 2018 року цієї послуги не буде. А що там з вітальними новорічними листівками? Чи надсилають їх ще в Україні, США, Австрії та Чехії. ПІК продовжує свої опитування.

Читайте також: Які книги вразили херсонців у 2017 році

Не надсилає листівок на новорічні свята поштою, але сам отримує  депутат облради Микола Ставицький.

«Колись давно в дитинстві надсилав Діду Морозу. Отримую листівки як депутат з різними привітаннями. Але я би краще ці гроші,  що тратяться на безглузді привітання, направив на допомогу в лікуванні онкохворим», - відповів він ПІК.

Нардеп Олександр Співаковський  надсилає листівки лише в електронному варіанті. «Тільки електронною поштою», - написав він.

Ольга Афанасьєва, херсонка, яка нині проживає у США, обожнює купляти вітальні листівки.

«Листівки обожнюю купувати і дарувати, але не відправляла їх нікому вже років 100! Опція, що своє віджила в моєму житті.  Але ось дивно: є в моєму житті дві чудові людини, молоді хлопці, мої друзі, брати Пол і Пітер , виконавці і композитори своєї музики, рок - група «Тантрік Серкл» - ось вони мені шлють листівки регулярно, якщо вони перебувають у себе вдома в Австрії, а не тут в Лос-Анджелесі!» - написала вона.

Чехи надсилають вітальні листівки, але вже з готовими написами – розповів  Анатолій Крат, наш земляк, який проживає у Чехії  (Прага).  

«Так, чехи надсилають листівки, але вже з готовими написами. Дорогі, кольорові, інколи з музикою, але не треба трудитися - написи на всі випадки життя! Ось такі вони ліниві! Я надсилаю тільки електронні з власними написами українською, польською, білоруською і чеською», - поділився Анатолій Крат.

Депутат облради Ігор Йосипенко віддає перевагу листівкам, друк яких замовляє.

«Новорічні вітальні листівки надсилаємо кожного року, самі замовляємо друк по 2000 шт. І тільки українською», - написав він.

Віктор Михайлов, відомий херсонський письменник, вітальні листівки вже давно не надсилає.

«Вітальні листівки вже давно не надсилаю,   бо люблю вітати по телефону в живу. Колись писав», - написав він.

«Вітальні листівки були багато років частиною мого дитинства», - розповів голова ХОО КВУ Дементій Бєлий.

«Ми завжди обов’язково напередодні всіх свят писали ці привітання. Пізніше – вітання один одному на усілякі урочистості. Ще пізніше ця традиція десь загубилася у сучасному інформаційному світі. Й навіть викликає деяке роздратування, коли поштовий електронний ящик напередодні свят переповнюється мегабайтами усіляких поздоровлень. Але іноді не вистачає тихого вечора в колі родини, коли неспішно розмовляємо, п’ємо чай розгортаємо листівки, роздивляємося малюнки та читаємо один одному поздоровлення та побажання, що принесла в великих сумках працівниця пошти», - поділився з ПІК Дементій Бєлий.

Роман Кабачій, історик і журналіст, вітальні листівки зараз практично не надсилає.

«Зараз не надсилаю практично, але колись любив це робити, і можна сказати що гарні листівки тішать моє око, я люблю їх отримувати і надсилати любив, зараз мабуть біг часу і інтернетизація не дають цього робити», - написав він.

Леонід Єжуров (керівник проекту у Kherson Art Hub)  розповів, що ніколи не надсилав листівко на Новий рік чи Різдво.  

«Чесно кажучи, я ніколи не відправляв листівок на Новий рік чи Різдво. Тільки на день народження. І всього лише декілька разів у дитинстві», - написав він.

Павло Білецький, співзасновник Центру туризму «ХерсON" завжди віддавав перевагу вітальним листівкам електронним.

«Листівки надсилав і надсилаю тільки електронні. У цьому році думав про розсилку вітальних листівок партнерам та друзям з тематикою Херсона», - розповів він.

«Листівки вітальні напередодні Нового року додавали відчуття свята. Зараз тримаю в руках старі вітальні листівки з Новим роком – і особливі емоції», - вважає фотожурналіст Олександр Корняков.

Розпитувала Ірина Староселець, яка листівки поштою вже давно не надсилає, але найдорожчі вітання зберігає та переглядає. 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину