Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
15.11.2017
681
0

Нічого подібного ніколи не було в Херсонській міській раді

Віталій Богданов: Зараз м’яч на полі мера

Два депутати з чотирьох, як раніше відкликали свої голоси, що віддали при голосуванні питання «Про звіт тимчасової контрольної комісії з питань вивчення діяльності ТОВ «ТД Ітака» щодо захоронення відходів на території міського звалища»,  передумали і тепер уже відкликали свої заяви про відкликання.

Тому питання про звіт можна вважати прийнятим. Про це на прес-конференції повідомив депутат Херсонської міської ради Віталій Богданов, секретар ТКК з питань вивчення діяльності ТОВ «ТД Ітака», передає ПІК.

«Вчора на прізвище мера було зареєстровано заяви тих депутатів, які розібралися – це однопартійці Сальдо – Маренчук і Матусевич. І того ми з вами маємо 28 голосів. Відповідно, наш з вами звіт роботи тимчасової контрольної комісії може вважатися прийнятим. Але зараз м’яч на полі мера, він у дуже складній ситуації», - сказав Богданов.

Читайте також: Богданов, Яременко та Чайка проведуть прес-конференцію по ТД «Ітака»

Богданов відзначив – він єдиний, хто не підписав протокол засідання лічильної  комісії щодо визнання недійсним результатів голосування по цьому питанню у зв’язку з заявами депутатів Білоковиленка, Матусевич, Маренчук та Сальдо про відкликання їх голосів.

Читайте також: Херсонське звалище шокувало київського еколога та нардепа

«Я єдиний хто його не підписав. Мова йшла про фантастичну, незвичну процедуру – про відкликання голосів… за звичайне стандартне питання – звіт тимчасової комісії. Чим же так налякав колег, зокрема, відкликанням займався безпосередньо Сальдо,  звичайний звіт тимчасової контрольної комісії? Питання риторичне. Мова йде про експлуатацію Херсонського міського звалища. Комісія попросила просто дотримуватися закону і врешті-решт провести конкурс», - каже Богданов.

Читайте також: ТОВ «ТД ІТАКА» продовжує далі експлуатувати херсонське сміттєзвалище

Він нагадав, що 1 рік і 4 місяці тому було запропоновано виконкомом тимчасово приватній фірмі   бути оператором цього звалища.

«Це тимчасово перетворилося в 1 рік і 4 місяці. За цей період мав бути підготовлений конкурс. Ніякий конкурс не провели… І от після роботи тимчасової контрольної комісії один з висновків був про дотримання  закону – протягом 3 місяців підготувати цей конкурс. І от саме слово конкурс так налякало колег. І далі ота процедура про яку я казав. Вдумайтесь тільки – 23 жовтня голосується на сесії питання 30-ма голосами. Хоча достатньо 28. І 1 листопада, тобто, через 8 днів надходить заява Сальдо, де він каже, що 4 депутата відкликають свої голоси…Нічого подібного ніколи не було в Херсонській міській раді», - відзначив Богданов. 

Читайте також: Херсонське сміттєзвалище відпрацювало свій ресурс

Читайте також: Сміттєвий брифінг у Херсоні   

Читайте також: Миколаєнко запевняє, що сміттєзвалище ще може працювати

Читайте: У Херсоні - битва за сміття   

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину