Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
25.11.2017
818
0

Ініціатором створення вузу у Херсоні був Всеволод Заботін

Вітаю херсонський кораблебудівний вуз з ювілеєм - Путілов

2017 рік - ювілейний для херсонської філії Миколаївського Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, передає ПІК.

З 50-річчям вуз прийшли привітати представники  влади, колеги, випускники. Свято відбувалося в Обласному палаці молоді 24 листопада.

222

У своєму виступі Андрій Путілов - голова правління Механічного заводу, який, до речі, навчався у корабелці, зазначив, що важливо наближати професійну підготовку фахівців кораблебудування до виробництва, а Херсон - саме місто корабелів. Цю славу ми зараз поступово повертаємо, забезпечуючи замовленнями завод «Палада», відроджуючи галузь.

«Мудра людина Всеволод Заботін - керівник суднобудівного заводу - став ініціатором створення вузу у Херсоні 50 років тому, - зазначив Андрій Путілов. - За ці роки ми отримали більше 11 тисяч фахівців, більшість з яких працювали та працюють у виробництві. Бажаю випускникам працювати на економіку Херсонщини, а вузу - розвитку та процвітання! Вітаю та дякую викладачам та директору філії Анатолію Ломоносову, який 30 років керує вузом!».

Читайте також: У цехах "Палади" закладається новий док

У подарунок херсонській філії Андрій Путілов передав календарі, які присвячені 100-річчю Всеволода Заботіна та ікону Миколая, який оберігає моряків та корабелів.

file

5

7

4

2

Читайте також: Путілов розповів про командну роботу "Укроборонпрому" та "Палади"

Читайте також: Артур Херувімов: Особлива відповідальність – перед "паладівцями"

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину