Pik
Сьогодні, 25 Червеня 2019
01.06.2019
165
0

Виставка вовняного живопису в Лавреньовці

Виставка вовняного живопису в Лавреньовці

У відділі мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова відкрилась виставка незвичайних картин з вовни – «Вовняне різнобарв’я в картинах Поліни Кізенко»,- повідомляє прес-служба Херсонської облради, передає ПІК.

Виставка, справді, унікальна: роботи вражають надзвичайною майстерністю, витонченим смаком та відчуттям «легких мазків акварелі», а не використанням складної техніки валяння. Тим більше, що портретний живопис вовною – це настільки складний і трудомісткий процес, що під силу не кожному. А Поліна Володимирівна, освоївши різні технології роботи з вовною, постійно шліфує свою майстерність і її умілі руки творять справжні шедеври. Адже цей теплий природний матеріал дає широкий простір для її творчості, а віртуозне володіння різновидами валяння – можливість експериментувати, фантазувати…І ця виставка – новий етап в освоєнні техніки сухого валяння, яка ще має назву фелтинг.

За допомогою переходів кольорів, відтінків, тонів майстрині вдалось передати в портретах характер і «душу» своїх героїв: Однозначно,всіх притягує погляд «Чаклунки». Її зовнішність, виразні очі викликають страх та навіюють моторошні  відчуття; у портреті «Вікінга» відчувається хоробре серце та мужнє обличчя воїна, який пройшов випробування суворим часом битв і втрат. Розглядаючи картини, можна легко впізнати і портрети самої майстрині та її друзів.

Вдало використала Поліна кольорові волокна, передаючи зашифровану суть в картинах з тваринами. І, навіть, милі мавпочки, гордий страус, хижа рись та інші тварини мають характерні риси й викликають у глядачів відповідні почуття.

Перші відвідувачі виставки – учні 8-А класу ЗОШ №55, де вже багато років працює Поліна Володимирівна вчителем трудового навчання та мистецтва, були у такому захваті, що відразу не помітили – картини «написано» не аквареллю, а вовною!

 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину