Pik
Сьогодні, 27 Октября 2020
Анонс
03.10.2019
564
0

Виставка до Дня захисника України та Дня українського козацтва

Виставка до Дня захисника України та Дня українського козацтва

10 жовтня у приміщенні державного архіву області буде відкрито виставку архівних документів «Козацькому роду – нема переводу» до Дня захисника України та Дня Українського козацтва,- передає ПІК.

На виставці експонуватимуться оригінальні документи – сповідні розписи населених пунктів Херсонського, Кизикерменського повітів Херсонської губернії, що заселялись колишніми запорожцями. До уваги будуть представлені карти землеволодінь, що отримані у власність колишньою козацькою старшиною.

Будуть представлені архівні документи, які відображатимуть їх сучасний стан козацьких пам’яток на межі ХІХ-ХХ ст., ставлення органів влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань до збереження історичної і культурної спадщини краю.

Значну частину виставки складають фотодокументах із фондів особового походження поета, заслуженого діяча мистецтв України Миколи Братана, краєзнавця, почесного громадянина м. Херсона Євгена Горностаєва, фотохудожника, заслуженого діяча мистецтв України Василя Рилєєва, що розповідають про вшанування козацьких традицій на Херсонщині, встановлення українському козацтву пам’ятників, пам’ятних знаків на території Кам’янської Січі та острові Тягині. Нові надходження представлені фоторепортажем про святкування 500-річчя українського козацтва на о. Тягинь фондоутворювача держархіву В.Рилєєва.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину