Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
11.07.2018
688
0

Вишинського можуть відпустити на поруки

Вишинського можуть відпустити на поруки

Сьогодні, 11 липня, Херсонський міський суд Херсонської області розглядає клопотання про продовження запобіжного заходу керівнику «РИА Новости-Украина» Кирилу Вишинському, передає ПІК.

Як повідомляє «Українська правда», адвокат Андрій Доманський подав заяву судді про те, що готовий взяти Кирила Вишинського на поруки.

Слідство ж хоче продовжити термін тримання на 60 діб через те, що підозрюваний може сфальсифікувати докази на свій захист.

Також, «Українська правда» повідомляє, що до кримінальної справи щодо державної зради були долучені матеріали іншого кримінального провадження щодо директора видання, зокрема щодо зберігання зброї та наркотичних засобів.

Проте, на думку захисту, сторона обвинувачення сфальсифікувала документ про продовження досудового слідства. Зокрема, адвокату та судді не надали оригіналу постанови про продовження слідства і при собі оригіналу прокурор також не мав.

«Після цього була оголошена технічна перерва, щоб сторона обвинувачення могла надати суду відповідні документи і після цього вирішувати питання про продовження запобіжного заходу», – повідомляє «Українська правда».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину