Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
27.05.2016
538
0

Вірші нашого загиблого в АТО земляка лунали в столиці

Вірші нашого загиблого в АТО земляка лунали в столиці

Вечір пам'яті відбувся в Києві у Національній академії внутрішніх справ.

На базі цього закладу був створений спецбатальйон «Миротворець». Саме у його складі, після чотирьох рапортів, 28-річний офіцер, молодший лейтенант Роман Набєгов відправився добровольцем у зону АТО захищати нас з вами. Роман героїчно загинув у бою під Іловайськом на Донеччині.

Розпочалася зустріч з урочистого покладання квітів до пам'ятника правоохоронцям, які загинули під час виконання службового обов'язку, та вшанування пам'яті хвилиною мовчання всіх тих, хто не шкодуючи власного життя віддав його за наше мирне небо над головою.

Не можливо було стримувати сльози. Присутні почули вірші Романа, написані ще задовго до страшної війни. Він завжди вірив у світле майбутнє нашого народу

«Висловлюю подяку за чуттєву й шанобливу атмосферу, якою був наповнений дух заходу. Мені надзвичайно важко бачити сина лише на фотографіях і знову згадувати пережите. Але я дякую кожному, хто завітав на вечір пам'яті... згадав Романа та загиблих хлопців з батальйону «Миротворець» », - підсумувала мама хлопця Оксана Набєгова, повідомляє на своїй сторінці в фейсбук КП "Оберіг".

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину