Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
12.12.2017
1698
2

Вірю, що це остання капсула - Миколаєнко про мостоперехід

Вірю, що це остання капсула - Миколаєнко про мостоперехід

Чи є шанс побудувати мостоперехід у Херсоні? На таке питання відповідав під час свого звіту 12 грудня у прямому ефірі телеканалу «Скіфія» міський голова Херсону Володимир Миколаєнко, передає ПІК

Журналіст Ольга Петренко нагадала меру, що нещодавно була закладена вже не перша капсула, яка символізує початок будівництва.

"Вірю, що це остання капсула і мостоперехід в Херсоні буде. Дякуючи наполегливості нардепів, голові ХОДА, Кабміну, у державному бюджеті на 2018 рік є окремий рядок по фінансуванню", - відповів Володимир Миколаєнко

Він нагадав, що гроші, які раніше виділялися на мостоперехід, були "успішно" розкрадені. 

Ми досі маємо сплачувати відсотки по кредиту, тіло кредиту, а це десь 4 мільйонів гривень, які ми сплатили з бюджету тільки в цьому році. Загалом в 2017 році було виділено 37 мільйонів гривень на мостоперехід. З них 22 мільйони з державного бюджету, 12 мільйонів з міського бюджету, решта - з обласного. Загальна вартість біля 400 мільйлнів гривень.

Як сподівається мер, наступного року депутати міськради погодяться виділити близько 50 мільйонів гривень та  буде фінансування з держави та обласного бюджету.

Новини по темі

Коментарі

Володимир, 12.12.2017
"...були успішно розкрадені". А де кримінальні провадження за цими фактами? Де покарані винні особи? Чи в Херсоні це мода, коли діюча влада "поливає грязюкою" своїх попередників?
Невладимир, 13.12.2017
Ваша фамилия не Сальдо случаем?

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину