Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
26.10.2017
1000
0

Тариф 4 гривні - ще не все остаточно

Виконком встановив тариф у 4 гривні на проїзд в маршрутках Херсона

У четвер, 26 жовтня,  під час розгляду питання щодо вартості проїзду у маршрутках та тролейбусах у Херсоні, члени виконкому підтримали пропозицію депутатської робочої групи, передає ПІК.

Читайте також: Чиновники хочуть 5, а депутати 4 гривні за проїзд у маршрутках

Йдеться про проект рішення, згідно якому вартість проїзду в маршрутках встановлюється на рівні 4 гривень, для дітей шкільного віку під час навчання – 2 гривні. Вартість проїзду в тролейбусах – 2,5 гривні.

Пропозиція міського управління транспортної та дорожньої інфраструктури про повернення до тарифу у 5 гривень на проїзд у маршрутках, не набрала необхідної кількості голосів.

 

Як прокоментував міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, з 27 жовтня він дав доручення своєму заступнику Ігорю Козакову запускати регуляторну процедуру проходження питання вартості проїзду.

Це може означати, що встановлений тариф у 4 гривні не є остаточним, бо регуляторна процедура передбачає наявність обґрунтування та громадське обговорення наслідків зміни тарифу. Тобто у пасажирів та перевізників є 2-3 місяці, коли буде діяти тариф у 4 гривні, а потім знову триватиме процес затвердження.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину