Pik
Сьогодні, 19 Червеня 2018
26.10.2017
366
0

Тариф 4 гривні - ще не все остаточно

Виконком встановив тариф у 4 гривні на проїзд в маршрутках Херсона

У четвер, 26 жовтня,  під час розгляду питання щодо вартості проїзду у маршрутках та тролейбусах у Херсоні, члени виконкому підтримали пропозицію депутатської робочої групи, передає ПІК.

Читайте також: Чиновники хочуть 5, а депутати 4 гривні за проїзд у маршрутках

Йдеться про проект рішення, згідно якому вартість проїзду в маршрутках встановлюється на рівні 4 гривень, для дітей шкільного віку під час навчання – 2 гривні. Вартість проїзду в тролейбусах – 2,5 гривні.

Пропозиція міського управління транспортної та дорожньої інфраструктури про повернення до тарифу у 5 гривень на проїзд у маршрутках, не набрала необхідної кількості голосів.

 

Як прокоментував міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, з 27 жовтня він дав доручення своєму заступнику Ігорю Козакову запускати регуляторну процедуру проходження питання вартості проїзду.

Це може означати, що встановлений тариф у 4 гривні не є остаточним, бо регуляторна процедура передбачає наявність обґрунтування та громадське обговорення наслідків зміни тарифу. Тобто у пасажирів та перевізників є 2-3 місяці, коли буде діяти тариф у 4 гривні, а потім знову триватиме процес затвердження.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
656
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
711
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину