Сьогодні, 23 Листопада 2017
26.10.2017
917
0

Тариф 4 гривні - ще не все остаточно

У четвер, 26 жовтня,  під час розгляду питання щодо вартості проїзду у маршрутках та тролейбусах у Херсоні, члени виконкому підтримали пропозицію депутатської робочої групи, передає ПІК.

Читайте також: Чиновники хочуть 5, а депутати 4 гривні за проїзд у маршрутках

Йдеться про проект рішення, згідно якому вартість проїзду в маршрутках встановлюється на рівні 4 гривень, для дітей шкільного віку під час навчання – 2 гривні. Вартість проїзду в тролейбусах – 2,5 гривні.

Пропозиція міського управління транспортної та дорожньої інфраструктури про повернення до тарифу у 5 гривень на проїзд у маршрутках, не набрала необхідної кількості голосів.

 

Як прокоментував міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, з 27 жовтня він дав доручення своєму заступнику Ігорю Козакову запускати регуляторну процедуру проходження питання вартості проїзду.

Це може означати, що встановлений тариф у 4 гривні не є остаточним, бо регуляторна процедура передбачає наявність обґрунтування та громадське обговорення наслідків зміни тарифу. Тобто у пасажирів та перевізників є 2-3 місяці, коли буде діяти тариф у 4 гривні, а потім знову триватиме процес затвердження.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1117
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1022
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину