Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
30.06.2020
504
0

Виконком встановив тариф на поводження з побутовими відходами у Херсоні

Виконком встановив тариф на поводження з побутовими відходами у Херсоні

Виконавчий комітет Херсонської міської ради встановив тариф на послуги з поводження з побутовими відхожами (захоронення побутових відходів). 

Він складе 124 грн з ПДВ та передбачає захоронення та вивезення побутових відходів.

Офіційно затверджений тариф дозволить створити умови чесної конкуренції. Компанії, які будуть приймати участь у відкритих прозорих конкурсах на вивезення ТПВ, матимуть однакові умови.

Окрім того, це дасть можливість встановити суворий контроль санітарно-епідеміологічних складових в процесі захоронення відходів: контроль стану підземних вод, грунтів, ізолювання шарів відходів, запобігання займанню, викидів забруднюючих речовин в атмосферу тощо.

Офіційно встановлений тариф дає можливість розпочати роботу на полігоні нещодавно створеному комунальному підприємству «ЕКОПОЛІС» та не дасть фактичному монополісту - компанії ІТАКА - використовувати ситуацію незатвердження тарифу для отримання надприбутку.

Наразі, за словами першого заступника міського голови Ігоря Козакова, компанія сплачує лише 50% вартості тарифу на захоронення відходів, що є дуже небезпечним, адже недоотримання коштів – це порушення технології захоронення в частині санітарної та екологічної безпеки.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину