Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
29.04.2020
954
0

Виконком міськради розгляне питання відновлення роботи ринків в умовах карантину

Виконком міськради розгляне питання відновлення роботи ринків в умовах карантину

Сьогодні, 29 квітня, виконком міськради розгляне питання відновлення роботи продовольчих секторів херсонських ринків - за умови дотримання вимог, озвучених головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком. Про це повідомив міський голова Володимир Миколаєнко.

"Я думаю, виконком підтримає відкриття ринків та дозволить людям працювати. Але ще раз наголошую - продовольчі сектори працюватимуть лише за умови дотримання всіх санітарних вимог", - підкреслив Володимир Миколаєнко.

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко зазначив, що наразі розроблена постанова щодо відновлення роботи агропродовольчих ринків в умовах карантину.

Згідно з вимогами, працівники, продавці та відвідувачі ринку мають одягати медичні маски або респіратори та проходити безконтактний температурний скринінг; на кожному вході або в'їзді на територію ринку мають встановити диспенсери з антисептиком; кожні три години на ринках мають дезинфікувати контактні поверхні, а наприкінці кожного робочого дня - прибирати та дезінфікувати усі приміщення.

Крім того, кількість відвідувачів, які одночасно перебувають на території ринку, не повинна перевищувати з розрахунку один покупець на 10 квадратних метрів торговельної площі ринку. Також заборонена стихійна торгівля на прилеглій до ринку території.

Відстань між робочими місцями продавців має становити не менше трьох метрів, а місця торгівлі повинні бути обладнані захисними екранами між продавцями і покупцями із плівки або пластику.

Також ринки мають постійно інформувати відвідувачів ринку про встановлені обмеження та інформацію про профілактику COVID-19. Працівники ринків повинні контролювати дотримання вимог щодо профілактики поширення COVID-19 та оперативно усувати порушення.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину