Pik
Сьогодні, 08 серпень 2020
17.06.2019
503
0

Виконком Херсонської міськради збереться на чергове засідання

Виконком Херсонської міськради збереться на чергове засідання

18 червня у малій залі адмінбудівлі Херсонської міськради о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету Херсонської міської ради, повідомляє Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради, передає ПІК.

На порядок денний винесено питання:

  1.  Про затвердження змін та доповнень до Плану використання  комунальним підприємством «Херсонський міський будинок ветеранів» Херсонської міської ради фінансової підтримки на 2019 рік за кодом КПКВК 1014082 «Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтв».
  2.  Про затвердження акта приймання-передачі до комунальної власності Херсонської міської територіальної громади зовнішніх водопровідно-каналізаційних, теплових мереж та внутрішньо-дворового проїзду до житлових будинків по вул. Порт-Елеватор у м. Херсоні.
  3.  Про затвердження Переліку зупинок громадського транспорту загального призначення на міських автобусних та тролейбусних маршрутах у Суворовському районі міста Херсона.
  4.  Про затвердження відкоригованих планів робіт управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради на 2019 рік.
  5.  Про видачу дозволів на розміщення зовнішньої реклами.
  6.  Про затвердження відкоригованого титульного списку капітального ремонту ліфтового обладнання на 2019 рік тощо.
Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину