Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
20.09.2018
786
0

Викиди «Титану»: ситуація в районах Херсонської області

Викиди «Титану»: ситуація в районах Херсонської області

На Херсонщині, у районах, що знаходяться поблизу кримського "Титану",  продовжує працювати пересувна екологічна лабораторія Кременчуцької міської ради.

Про це передає ПІК з посиланням на Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи

«Санітарно-епідеміологічна обстановка на території Чаплинського та Каланчацького районів станом на 06:00 год. 20 вересня 2018 року: З метою продовження моніторингу за станом довкілля в Чаплинському та Каланчацькому районах Херсонської області в зоні ураження від діяльності титанового заводу з 17 вересня 2018 року розпочала свою роботу пересувна екологічна лабораторія Кременчуцької міської ради Полтавської області.

 За результатами проведених досліджень атмосферного повітря з 18.00 вечора 17 вересня до 08.00 ранку 18 вересня на території Першокостянтинівської сільської ради, в місці, максимально приближеному до території колишнього ПрАТ «Кримський Титан», перевищень ГДК по забруднюючим речовинам не зафіксовано», - йдеться у повідомленні.

Як повідомив 19 вересня на своїй сторінці у Фейсбук Директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Юрій Попутько, пересувна моніторингова лабораторія продовжила свою роботу на КПВВ Каланчак. Спеціалісти проводитимуть дослідження протягом доби з метою отримання середньодобових показників якості атмосферного повітря. Крім того, у нічний час мала формуватися точка роси, яка також дозволить зафіксувати у повітрі забруднюючі речовини.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину