Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
07.09.2018
1468
0

Викиди на заводі у Криму: дітей з 4 ОТГ Херсонщини відправляють на оздоровлення у Скадовськ

Викиди на заводі у Криму: дітей та вагітних з 4 ОТГ Херсонщини відправляють у Скадовськ

Критичної ситуації немає, проте дітей та вагітних з Каланчацького та Чаплинського районів Херсонщини вирішили убезпечити через ситуацію з кримським «Титаном», передає ПІК.

На Херсонщині вирішили оздоровити дітей, які проживають у 4 ОТГ в Каланчацькому та Чаплинському районах через ситуацію з кримським «Титаном», всього мова йде про 1885 дітей – шкільного та дошкільного віку.

Дітей відправлять на відпочинок у Скадовськ – у дитячий санаторій «Таврія» обласної ради та у Скадовську філію Херсонського вищого училища фізичної культури.

«Бабенківка перша, Олексіївка, смт Мирне, Преображенка, Макарівка, Польове, Ставки, Каїрка, Першокостянтинівка, Григорівка, Павлівка. Взагалі це 4 ОТГ – Мирненська, Присиваська, Каланчацька та Чаплинська ОТГ», - розповіла ПІК Ольга Савенко, начальник управління інформаційної політики ОДА.

«Ми організовуємо на кілька тижнів оздоровлення дітей – мешканців тих населених пунктів, в яких можливе ураження, щоб упередити можливі негативні наслідки ситуації, що склалася через ситуацію з кримським «Титаном», - каже вона.

Що стосується ситуації в цих районах, то, як переконують в ОДА, критичної ситуації немає.

«Критичної ситуації немає, - каже Ольга Савенко. – Госпіталізованих немає». Також немає скарг  від населення з відповідними симптомами у лікарнях

«Щодо вагітних – 20 вагітних на ці два райони. Їм теж запропонували провести декілька тижнів під постійним медичним доглядом», - розповіла начальник управління інформаційної політики ОДА. Наразі визначаються, в яких закладах в області вони зможуть перебувати. Так само, як запевняють в ОДА, в санаторій дошкільнята молодшого віку відправляться з мамами.

«Прораховано, що в цих населених пунктах проживає 1885 дошкільнят та школярів», - розповіла вона.

Відправлятимуть дітей шкільними автобусами. Організацією та координацією займається Департамент освіти, науки та молоді та місцева влада.

«Вчора пізно ввечері рішення приймала Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Херсонській області», - каже Савенко.

«Діти будуть не просто перебувати на оздоровленні, передбачається, що для них намагатимуться організувати навчальні заходи», - каже Савенко.

Читайте також: 

Викиди на титановому заводі: що херсонцям радять спеціалісти

З районів Херсонщини, що розташовані поблизу кримського «Титану», вивезуть дітей

Адмінмежа з АР Крим: призупиняють свою роботу КПВВ «Каланчак» та «Чаплинка»

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину