Pik
Сьогодні, 24 Октября 2020
Ексклюзив
08.09.2018
1226
1

Викиди на «Титані»: сьогодні у Скадовськ відправлять ще близько 500 дітей

Викиди на «Титані»: сьогодні у Скадовськ відправлять ще близько 500 дітей

З вчорашнього дня з населених пунктів Каланчацького та Чаплинського районів Херсонщині, що розташовані поблизу кримського «Титану», відправляють на оздоровлення дітей та вагітних у Скадовськ. Як відбувається цей процес, чи немає інцидентів і кого відправляють у курортний Скадовськ на березі Чорного моря, у першу чергу?

З такими запитаннями ПІК звернувся до Євгена Криницького, директора Департаменту освіти, науки та молоді ОДА.

«Станом на вечір 7 вересня на оздоровлення відправили 200 осіб – це діти шкільного і дошкільного віку, вагітні. Сьогодні ми відправляємо ще близько 500 чоловік», - повідомив Криницький.

«У першу чергу вчора ми відправили з населених пунктів, що розташовані найближче (до «Титану» - ред.) – Преображенка, Ставки, Макаровка. Сьогодні відправляємо другу лінію – Каїрка, Олександрівка, Гаврилівка, Костянтинівка, Григорівка. Потім третя лінія – Мирне», - каже директор Департаменту.

«Усі діти дошкільного віку обов’язково їдуть з одним з батьків. На 10 учнів ми виділяємо одного супроводжуючого педагога», - повідомив Криницький.

«Навчання дистанційного не буде для учнів – всі будуть навчатися у школах Скадовська, - повідомив Криницький. – Вони всі підуть у школи в Скадовську. Місця у навчальних закладах зарезервовані».

Він переконує, що класи у Скадовських школах не будуть переповнені. «Є класи, які можна доповнювати учнями. Це питання (навчання дітей – ред.) ми зняли повністю. Усі діти будуть вчитися», - каже директор департаменту.

«Усі діти розміщуються у санаторії «Таврія» та на базі училища фізичної культури (Скадовська філія Херсонського вищого училища фізичної культури – ред.). Ми ще будемо з приватниками працювати», - каже Криницький.

Процес перевезення дітей у Скадовськ відбувається без ексцесів наразі, каже директор департаменту. «Усе спокійно. Дітки задоволені, що їдуть на море», - каже директор департаменту.

«На місці дітей обстежуватимуть медичні працівники. З вчорашнього вечора вже почали обстежувати (тих, які вже прибули – ред.). Це лікарі із Скадовська та з обласного центру», -відзначив Криницький.

Він також повідомив, що дехто з дітей вже виїхав з районів у інші населені пункти чи разом з батьками чи до рідних. Також є випадки, коли батьки відмовляються відправляти дитину у санаторій. «Є випадки, коли батьки з дітьми поїхали самостійно до рідних, є випадки, коли лишаються на місці», - каже він.

Нагадаємо, на Херсонщині вирішили оздоровити дітей, які проживають у 4 ОТГ в Каланчацькому та Чаплинському районах через ситуацію з кримським «Титаном», всього мова йде про 1885 дітей – шкільного та дошкільного віку. Влада наголошує, що мова йде саме про відправку дітей на оздоровлення, а не евакуацію, бо, мовляв, ситуація не критична і вони це роблять на упередження. 

Як раніше передає ПІК, "Титан" обіцяють зупинити 9 вересня

Фото з сайту ОДА

Новини по темі

Коментарі

светлана, 10.09.2018
Ага последний раз отправляли на оздоровление после Чернобыля.....

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину