Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
08.09.2018
891
0

Викиди на "Титані": розпочато кримінальне провадження

Викиди на "Титані": розпочато кримінальне провадження

За фактом забруднення атмосферного повітря в Криму та Херсонській області розпочато кримінальне провадження, передає ПІК з посиланням на прокуратуру АР Крим. 

"03.09.2018 за повідомленням Херсонського прикордонного загону Азово-Чорноморського регіонального управління Державної Прикордонної служби України о 15.00 годині працівниками прикордонної служби поблизу адміністративної межі між Херсонською областю та тимчасово окупованою територією України АР Крим (східна околиця с. Преображенка Каланчацького району) за допомогою хімічного детектору «ChemPro-100і» проведено виміри атмосферного повітря на наявність в ньому хімічних речовин. За результатом дослідження повітря детектор зафіксував перевищення вмісту токсичної хімічної речовини", - йдеться у повідомленні. 

04.09.2018 органами Національної поліції внесено відомості до ЄРДР за вказаним фактом та розпочато розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 241 КК України (забруднення атмосферного повітря).

На даний час ГУ Національної поліції в АРК та м. Севастополі та ГУ Національної поліції в Херсонській області проводяться першочергові слідчі дії, зокрема, допити свідків, направлення запитів до компетентних органів щодо наявності на території можливих джерел забруднення, а також до медичних установ про факти скарг громадян на погіршення стану здоров’я.

Також у прокуратурі повідомили, що 7 вересня, прокурор АР  Крим Гюндуз Мамедов та перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юсуф Куркчі  "перебували  у Херсонській області, де, ймовірно" завдано шкоди екології та здоров’ю місцевих мешканців від діяльності хімзаводу із виробництва двоокису титану - філії ТОВ «Титанові інвестиції» в м. Армянську".

Як передавав ПІК, на  Херсонщині прикордонники зафіксували факт хімічного забруднення з території окупованого Криму.

Читайте також:

Викиди на «Титані»: сьогодні у Скадовськ відправлять ще близько 500 дітей

На Херсонщині через викиди з «Титану» постраждали прикордонники

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину