Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
25.07.2016
119
0

«Військово-навчальний конфлікт» у Чаплинці вичерпаний

«Військово-навчальний конфлікт» у Чаплинці вичерпаний

ПІК вже писав про те, що конфлікт у Чалинці навколо проведення навчань «Південний вітер-2016» деякі ЗМІ просто «роздули».

Ось ще один зайвий тому доказ.

«Сьогодні, за ініціативи начальника групи Цивільного - Військового Співробітництва ЗСУ підполковника Назарова Владислава Валерійовича та командира підрозділу, полковника Матвєєва Леоніда Івановича відбулися збори пайовиків села Червона Поляна Чаплинського району стосовно проведення на території району командно-штабних навчань «Південний вітер 2016».

Тільки лінивий журналіст не написав вчора про масові протести проти проведення навчань, що абсолютно не відповідає дійсності. Головне для них смажені новини. А ситуація була в тому, що кілька пайовиків просто хотіли дізнатися, що саме буде відбуватися, у який термін, бо треба засівати, і чи не буде шкоди для грунту.

Військові пояснили людям мету проведення навчань, терміни і запевнили, що ніякої шкоди не нанесуть, і що після навчань приведуть земельну ділянку в нормальний стан. Люди дуже гарно сприйняли інформацію і погодили всі питання. Врешті це і їх безпека.

Жителі Чаплинського району завжди були патріотами, ними і залишаються», - повідомила у Фейсбуці Наталя Возаловська.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину