Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
29.06.2016
567
0

Військовим та юним патріотам вручили Почесні Грамоти та Подяки

Військовим та юним патріотам вручили Почесні Грамоти та Подяки

Під час урочистих заходів на честь 20-ї річниці Конституції України, які пройшли 28 червня на Кам'янській Січі (с. Республіканець, Бериславського району) службовцям Збройних Сил України та переможцям ІІ етапу військово-патріотичної гри «Джура» вручили Почесні Грамоти облради та Подяки голови облради. Про це на своїй сторінці в фейсбук повідомляє Херсонскьа обласна рада. 

За високий професіоналізм, якісне виконання службових (бойових) завдань у складі Збройних Сил України та з нагоди державного свята - Дня Конституції України Почесною Грамотою Херсонської обласної ради нагородили прапорщика Дмитра Виноградова; підполковника Генадія Дудченка; майора, старшого офіцера відділу територіальної оборони Херсонського обласного військового комісаріату Анатолія Корнієнка; полковника, начальника Херсонського зонального відділу Військової служби правопорядку Миколу Пацана.

Подяку голови обласної ради оголосили старшому сержанту Миколі Кривошлику та старшині Андрію Обрезкову.

За прояв активної громадянської свідомості, пропагування національної ідеї та з нагоди Дня Конституції України Почесною грамотою обласної ради нагородили: рій «Турбаївці» Чаплинського району, за І місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл»(«Джура»); рій «Сіроманці» Скадовського району, за ІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл»(«Джура»); рій «Орлята» міста Нова Каховка, за ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл»(«Джура»); рій «Садівська Січ» Білозерського району, за участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл»(«Джура»).

«Діти, які взяли участь у військово-патріотичні грі «Джура», є золотим генофондом української нації», - відзначив депутат облради Микола Ставицький.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину