Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
13.07.2016
271
0

Військовий полігон в Олешківських пісках розшириться на 500 га

Військовий полігон в Олешківських пісках розшириться на 500 га

Проблематику національного парку «Олешківські піски», як потенційного полігону, обговорили під час засідання Ради оборони Херсонської області, яку вчора провів голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Так, говорили про функціонування та використання військового полігону ЗСУ, забезпечення пожежної безпеки під час проведення на полігоні навчань, навчальних стрільб та ін.
Андрій Гордєєв дав ряд доручень, зокрема, щодо розроблення схеми дотримання безпеки та стратегічного призначення цього об'єкту.

В свою чергу директор Департаменту екології та природних ресурсів Юрій Попутько підкреслив, що на землях природно-заповідного фонду забороняється будь-яка діяльність, яка може негативно впливати на стан природних і історико-культурних комплексів та об'єктів, чи перешкоджає їх використанню за цільовим призначенням.
Крім того, він додав, що підготовлено проект листа Міністерству оборони України з пропозицією створення військового полігону на території Козачелагерської сільської ради площею 4 894 га та розширення його за рахунок земель лісогосподарського призначення не вкритих лісовою рослинністю.

«Використання парку «Олешківські піски» і як національного природного парку, і як полігону можливе. Для цього ми відведемо додатково за рахунок лісогосподарства 500 га землі, надамо прямокутної форми полігону, який буде задовольняти потреби в артилерійських навчаннях. Так ми бачимо вирішення цього питання», - резюмував голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину