Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
31.07.2016
153
0

Військові та екологи дійшли компромісу у питанні «Олешківських пісків»

Військові та екологи дійшли компромісу у питанні «Олешківських пісків»

Сухопутні війська Збройних Сил України проводитимуть навчання та стрільби на території полігону, що розташований поряд із національним природним парком «Олешківські піски».

Однак за умов, які визначено в укладеному Плані взаємодії при проведенні заходів оборонного та природоохоронного характеру.

Документ підписали керівники Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА, 241-го військового полігону, Національного природного парку «Олешківські піски», Херсонського управління лісового та мисливського господарства, Головного управління ДСНС в Херсонській області, Олешківської РДА та затверджений головою ОДА.

Про це інформує Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації.

Так, узгоджений План передбачає, що військовий полігон має у визначені документом терміни інформувати зазначені установи про заплановані заходи оборонної роботи на військовому полігоні поряд із територією «Олешківських пісків» та вживати заходів щодо мінімізації заподіяння шкоди довкіллю під час їх проведення.

У свою чергу, співробітники Національного природного парку зобов'язані припинити наукову та туристичну діяльність за 2 доби до дати проведення заходів з бойової підготовки та на строк їх проведення.

Підписаний керівниками установ План є результатом їх тривалої спільної роботи, яка мала на меті врегулювати питання між Національним природним парком «Олешківські піски» та Міністерством оборони України стосовно розташування військового полігона, спільного безпечного функціонування та дотримання вимог протипожежної безпеки.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину