Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
25.09.2016
149
0

Військові спостерігачі поспілкувалися з керівництвом Херсонської ОДА

Військові спостерігачі поспілкувалися з керівництвом Херсонської ОДА

24 вересня, в обласній державній адміністрації відбулася зустріч очільника області Андрія Гордєєва та керівників ОДА з представниками багатонаціональної інспекційної групи військових спостерігачів.

Військові мали на меті обговорити суспільно-політичний стан в регіоні за участю керівників УМВС в області, представників Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Служби безпеки України.

Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв поінформував військових про те, що зараз в області успішно проводяться навчання підрозділів територіальної оборони.

«Підрозділи ЗСУ в постійній бойовій готовності, тож провокації з боку сепаратистів і країни-агресора будуть завчасно ліквідованими», - запевнив Андрій Гордєєв.

Також мова йшла про хід реалізації програми контрактної служби на Херсонщині.

Андрій Гордєєв зауважив, що ведеться активна робота і військовослужбовці повинні розуміти, що на сьогоднішній день їм забезпечено заробітну платню, якої дійсно достойні справжні захисники України. Разом з тим, завдяки їм здійснюються додаткові надходження до обласного бюджету, які спрямовуються на покращення інфраструктури Херсонщини.

Він також звернув увагу на те, що військовослужбовцям допомагають зберігати мир і спокій мешканців області батальйон «Херсон», який чатує в прикордонних територіях області, та учасники програми «Шерифи», започаткованої облдержадміністрацією разом із Херсонським обласним центром зайнятості.

Андрій Гордєєв зазначив:

«Ми відкриті й готові до співпраці, адже громадяни України повинні дійсно розуміти, що Херсонщина - мирний, розвинений регіон, який успішно співпрацює як із вітчизняними, так і з іноземними інвесторами».

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину