Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
30.05.2018
1231
0

Військові спільно з лісниками заступають на охорону лісів Херсонщини

Військові спільно з лісниками заступають на охорону лісів Херсонщини

Військові спільно з лісниками заступають на охорону лісів Херсонщини. Це дасть можливість збільшити периметр охорони лісів і знизити кількість підпалів. Про це повідомив у Фейсбук голова ОДА Андрій Гордєєв, передає ПІК.

За його словами, під час сьогоднішнього засідання Ради оборони області щодо лісової пожежі в Олешківському районі Херсонської області обговорили причини, збитки та подальші дії всіх відповідних органів по ліквідації стихійних явищ.

За останні 2 дні в Олешківському лісомисливському господарстві виникли дві великі пожежі: 27 травня – охопила площу 27 га, 28 травня у Раденському лісництві утворилася ще одна пожежа, площа – 600 га.

Як коментує перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Херсонській області Олександр Рудницький, причина пожеж – це людський фактор, а саме навмисний підпал; розповсюдженню вогню сприяв сильний поривчастий вітер.

«Ми маємо забезпечити максимально швидке реагування на підпали! Тому військові спільно з лісниками заступають на охорону лісів Херсонщини. Це дасть можливість збільшити периметр охорони лісів і знизити кількість підпалів», - повідомив голова ОДА.

Наразі проводиться інформаційна робота з мешканцями усіх населених пунктів, які знаходяться в межах загрози лісової пожежі, а також налагоджується система оповіщення.

Він подякував за злагоджену роботу та оперативне реагування під час ліквідації пожежі, зокрема працівникам лісового господарства, ГУ ДСНС Херсонської області, ГУ Національної поліції в Херсонській області, військовослужбовцям Збройних Сил України та Херсонського прикордонного загону. Також голова ОДА висловив вдячність жителям Олешківського району, які мобілізували сили та спільно з вогнеборцями провели заходи з протидії пожежі.

Наразі на засіданні Ради оборони області було вирішено звернутися до Прем’єр-міністра України щодо відновлення фінансування лісів Херсонщини, адже вони є не ресурсними, а виконують захисну функцію.

Читайте також:

  Лісова пожежа на Херсонщині: відкритого горіння не виявлено

На Херсонщині заборонено відвідувати ліси через високий рівень пожежної небезпеки

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину