Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
27.11.2018
1232
0

Військові попередили: населенню надходять провокативні повідомлення на мобільні

Військові попередили: населенню надходять провокативні повідомлення на мобільні

Оперативне командування «Південь» повідомило про те, що населенню на мобільні телефони, після рішення про введення в 10 регіонах України  воєнного стану, почали надходити повідомлення провокативного характеру про начебто початок мобілізації, примусові облавні дії працівників військкоматів у публічних місцях, а саме – вокзалах, площах, вулицях міст.

Про це передає ПІК з посиланням на офіційну сторінку Оперативне командування «Південь» у Фейсбук. 

«Після прийняття рішення про введення в Україні воєнного стану, населенню на мобільні телефони почали надходити повідомлення провокативного характеру про початок мобілізації, примусові облавні дії працівників військкоматів у публічних місцях, а саме – вокзалах, площах, вулицях міст тощо», - йдеться у повідомленні.

«ПОВІДОМЛЯЄМО: Зазначена інформація не відповідає дійсності, є провокативною та такою, що має на меті дестабілізувати військово-політичну ситуацію в Україні. Найймовірніше, є справою «рук» російських пропагандистів та їх прибічників.

У зв’язку з цим звертаємо увагу людей, які несвідомо потрапили під їх вплив, що поширення неперевіреної, а в даному випадку неправдивої інформації завдає шкоду обороноздатності України.

У разі необхідності, всі офіційні оповіщення будуть здійснюватися через військові комісаріати згідно чинного законодавства та з допомогою офіційних джерел інформації», - інформує Оперативне командування «Південь».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину