Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
22.04.2019
1525
0

Виявлені порушення у діяльності Академії неперервної освіти

Виявлені порушення у діяльності Академії неперервної освіти

У минулому році на адресу Херсонської обласної ради надійшов лист педагогічних працівників щодо порушень законодавства з боку керівництва Херсонської академії неперервної освіти. Управління розвитку об’єктів комунальної власності апарату облради перевірило діяльність закладу. Виявлені чисельні порушення, повідомляє ПІК з посиланням на службову записку керівника управління.

Ситуацію декілька разів обговорювали на комунальній депутатській комісії облради. У листі педагоги звертали увагу на те, що у гуртожитку Академії безпідставно проживали гравці хокейного клубу, також вони наголошували на поганих умовах проживання.

Хокеїстів після листа у прискореному режимі, щоб не було скандалу, переселили до Вищого училища фізичної культури, а до Академії управління вийшло на перевірку.

На останньому засіданні комунальної депутатської комісії 19 квітня начальник управління Артур Овсепян знов доповідав перед депутатами.

Як доповів Овсепян, коли перевіряли факти, викладені у листі, то виявилося, що у серпні-жовтні 2018 року взагалі не здійснювалася реєстрація у журналі осіб, які проживають у гуртожитку, тому підтвердити, або спростувати факт проживання хокеїстів, неможливо.

Перевірка виявила, що ректор Анатолій Зубко без погодження з облрадою встановлював пільги на проживання у гуртожитку. Також оглянули санвузли, стан яких виявився незадовільним, хоча кошти від проживання педпрацівників Академія отримує. Щорічно це десь 1 мільйон гривень, які чомусь лежать на рахунку, а не використовуються. На питання, які плани на ці кошти, співробітникам облради не відповіли.

Є порушення й з орендаторами. Виявлені орендатори, які займають приміщення, але це не погоджено з власником майна – обласною радою. Аналіз використання транспорту показав перелік недоліків, які можуть свідчити про списання пального.

Результати аналізу направили до ректора Академії, незначна частина порушень була усунута.

У лютому цього року розпорядженням голови облради до Академії направили комісію вже з більш ширшим колом фахівців. Її не допустили до перевірки. Як результат – керівник отримав другу догану від голови облради.

Беручи до уваги всю викладену інформацію, управління розвитку об’єктів комунальної власності рекомендувало розглянути на депутатських комісіях діяльність Академії та доцільність перебування Анатолія Зубка на посаді ректора.

Профільна депутатська освітянська комісія рекомендувала ще раз перевірити заклад, направивши туди комісію знов.

Депутат Ігор Дроговоз з комунальної комісії запропонував дослухатися до думки колег з освітянської комісії. Його підтримав й депутат Юрій Ромаскевич, який повідомив, що знайомий з ректором з 1995 року і в нього є певне враження від цього керівника. Але ж та інформація, яку він почув на комісії, вимагає певної реакції, тому краще все перевірити. Він забажав увійти до складу комісії.

Результатом обговорень стала рекомендація комунальної комісії підтримати необхідність проведення ще однієї перевірки та дочекатись усіх відповідей від ректора Академії.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину