Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
07.07.2016
684
0

Вихованці "Школи плавання" у Гідропарку зустрічали особливих гостей

Вихованці "Школи плавання" у Гідропарку зустрічали особливих гостей

Сьогодні вихованці щорічної "Школи дитячого плавання" зустрічали гостей.

Навіть, сам Нептун, морський повелитель, пообіцяв завітати до дітлахів.

А поки він збирався у подорож, готував подарунки, діти з нетерпінням його очікували і гадали, яким же буде їх загадковий гість. А версій було багато. Дехто припустив, що це буде велетень з тризубом, а дехто майже вгадав, здогадавшись, що приїде цар з бородою в зеленому вбрані.

Привітати дітей та разом з ними почекати таємничого Нептуна прийшов голова обласної ради Андрій Путілов, за ініціативи якого сім років тому разом з ГР «Відродження Херсона» була започаткована Школа плавання.

Він побажав численній малечі гарного відпочинку і незабутньо провести час в компанії морського володаря.

«Сьогодні ми подарували дітям невеличке свято - День Нептуна. Діти веселяться, радіють і відпочивають. Щорічно ми проводимо два свята Нептуна: на початку сезону і наприкінці, в серпні», - говорить голова обласної ради.

Приємною звісткою стало й те, що вже за два тижня з початку роботи соціального проекту Школу відвідають 600 дітей, які вправно навчаються водним азам.

«Це безкоштовна програма для дітей, заснована нами ще сім років тому. Взагалі ж, як свідчить статистика минулих років, приблизно 1 тисяча дітей в рік навчаються у Школі плавання. Наше основне завдання, щоб діти безпечно почувалися на воді, активно проводили літо», - наголошує Андрій Путілов.

Та ось на горизонті замайоріла яскрава постать... Виявилось, що до дітлахів прийшов ще один улюблений і давній гість - клоун Тьома. Уж з ним вихованці Школи відірвалися на повну. Як завжди, Тьома приніс масу позитивних емоцій, радість на обличчі малечі, і море жартів.

Не довелося довго чекати дітлахам й міфічного гостя, який урочисто прибув на берег Гідропарку, дарувати вихованцям Школи конкурси, танці, веселощі.

Гучною компанією разом з своїми дорослими друзями діти продовжили безтурботно святкувати.

Свого задоволення від радості дітей не приховували їх рідні. Наприклад, Тетяна разом з внуком Андрієм, який в цьому році піде в перший клас, вже тиждень відвідують Школу.

«Ми дуже раді, що працює Школа плавання, де безкоштовно навчаються діти. Ми з внуком тиждень ходимо. Він вже трошки навчився плавати, держатися на воді. Ми розуміємо, наскільки це важливо, щоб дитина вміла плавати, адже це елементарна безпека. І сьогодні свято дуже гарне. Тільки подивіться, як веселяться діти», - ділиться бабуся Тетяна.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину