Pik
Сьогодні, 21 Июля 2018
18.01.2018
332
0

Вихованці херсонського авіаклубу відзначилися на військо-патріотичних змаганнях у Полтаві

Вихованці херсонського авіаклубу відзначилися на військо-патріотичних змаганнях у Полтаві

Напередодні Нового року вихованці КЗ «Обласний авіаційно-технічний спортивний клуб» Херсонської обласної ради взяли участь у військо-патріотичних змаганнях «Маргеловский тримаємо стрій», які відбулися у м.Полтава.

Про це повідомляється на сайті ХОЦ "Спорт для всіх", передає ПІК.

Участь у змаганнях взяли сім команд: три з Полтавщини та по одній із Київщини, Житомирщини, Харківщини та Херсонщини. До херсонської команди увійшло сім юнаків: один із м.Херсон і шестеро із Голої Пристані. 

"Протягом декількох днів хлопці пройшли увесь арсенал справжнього бійця: від стройової підготовки до стрільби з автомата, міномета та гранатомета. Найкращий результат херсонці показали у гранатометанні на точність. Позмагалися юнаки і на вправність з укладки парашуту та надання першої медичної допомоги пораненим. Та найбільше запам’ятався учасникам конкурс по захопленню висотки. Інструктаж команди отримали на місці, але підкорилася висотка не всім, а точніше лише одним херсонцям, які, до речі, першими зголосилися піти у наступ. Що ж, як бачимо, вершини і справді підкоряються сміливим. У загальному підсумку херсонська команда зайняла четверте загальнокомандне місце. Гарний результат, враховуючи, що перші три сходинки зайняли команди із Полтави та Полтавщини. Таким чином, херсонці обійшли і киян, і харківчан і житомирців", - йдеться у повідомленні.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину