29.11.2019
544
0

Вихованці ДЮКФП №5 здобули вісім нагород у Польщі

23-24 листопада 2019 року в Польщі, м.Дембіца відбувся Відкритий Кубок Європи з Кіокушин карате всесвітньої організації WKB в якому взяли участь 627 спортсменів з 21 країни світу.

Збірна команда України, під керівництвом Шихана Всеволодова Сергія Сергійовича, завоювала 63 нагороди і таким чином з усіх країн показала найкращий результат.

У складі збірної команди України були і вихованці Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №5, під керівництвом тренера-викладача вищої категорії Дерія Сергія Григоровича, які продемонстрували високий рівень підготовки та спільними зусиллями здобули вісім нагород.

Чемпіонами Кубку Європи стали Вершина Анатолій в розділі куміте та Дерій Юлія в двох розділах по ката та куміте. Срібні нагороди здобули: Крайнюк Андрій в розділі куміте (вікова категорія з 18 до 22х років), Меленовський Павло (ката) та Фалько Нікіта (куміте). Бронзові призери Кубку Європи у розділі куміте Нараєвська Дар'я та Пуга Дар'я.