Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
16.03.2020
720
0

Відсьогодні ще одна вулиця в Херсоні стала для громадян безпечніше

Відсьогодні ще одна вулиця в Херсоні стала для громадян безпечніше

В рамках програми «Безпечне місто» спеціалістами обласного главку поліції на минулому тижні на вул. Суворова були встановлені дві сучасні відеокамери. Відсьогодні ділянка в районі магазину «Парус» перебуватиме під цілодобовим спостереженням поліції.

Як повідомив начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін, поліція продовжує впровадження на території обласного центру системи відеонагляду «Безпечне місто».

Поліцейські проаналізували оперативну обстановку та з’ясували, що на вул. Суворова поблизу магазину «Парус» періодично трапляються бійки та інші правопорушення. Так, на минулому тижні мережі інтернет поширилась інформація про масову бійку на вул. Суворова поблизу магазину «Парус», в якій ледве не постраждали працівники «швидкої допомоги».

Наразі спеціалісти інформаційно-аналітичної підтримки обласного главку поліції провели монтажні роботи та підключили до серверу поліції дві сучасні відеокамери широкого спектру дії. Одна з них буде реагувати на обличчя для визначення осіб, які перебувають в розшуку або ж раніше потрапляли в поле зору поліції, про що подає сигнал в ситуаційний центр. Інша інформуватиме про скупчення громадян, нетипову поведінку, як, наприклад, бійка, штовханина. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину